Foonka

Foonka predstavuje jedinečné potlače na špičkových posteľných súpravách navrhnutých pre vaše pohodlie a tie najlepšie sny. Čo si vyberiete - spanie v sene, na machu alebo pod snehom? Pozrite si textílie do spálne od Foonky a nech sa vám dobre spí!
73 položiek celkom
Obliečka na vankúš MOSS 40 x 40 cm, Foonka
€24
FOPC40X40M
Maska na spanie SNOW, Foonka
€15 –6 %
€14
FOSMSN
Maska na spanie MOSS, Foonka
€15
FOSMM
Dekoračný vankúš MOSS 40 x 40 cm, Foonka
€32 –6 %
€30
FOC40M
Obrus STRAW 140 x 180 cm, Foonka
€53
FOTC140X180S
Obrus HAY 140 x 180 cm, Foonka
€55 –12 %
€48
FOTC140180H
Hore
Ďalšie produkty

Foonka - najlepšie posteľné súpravy pre farebné sny

Foonka je poľská značka, ktorá si rýchlo získala popularitu vďaka svojim kreatívnym posteľným súpravám a inovatívnej technológii tlače. Značka sa špecializuje na výrobu jedinečných obliečok na periny a vankúš , vankúšov, pohánkových vankúšov, obrusov a obrúskov. Návrhy sú väčšinou inšpirované prírodou a umením a sú prísľubom tých najlepších snov.

Foonka - tlače ako žiadne iné

Jednou z výnimočných vlastností stránky Foonka sú jej návrhy a technológia tlače, ktoré umožňujú vytvárať realistické a zložité vzory, ktoré napodobňujú prírodné materiály. Napríklad posteľná súprava s machom vyzerá presne ako skutočný mach so všetkými zložitými textúrami, odtieňmi a prekvapivými malými detailmi, ktoré sú charakteristické pre všetky výrobky Foonka.

Foonkaposteľné súpravy sú väčšinou inšpirované prírodou a jej textúrami - machom, slamou, senom, snehom, ako aj umením. Napríklad kolekcia Liquid Memory obsahuje koláž navrhnutú ilustrátorkou Aleksandrou Morawiak a je úžasnou zmesou obrázkov a kresieb.

V roku 2017 získala posteľná bielizeň Foonka'Straw - jeden z bestsellerov spoločnosti - zlatú medailu v kategórii Textil a striebornú medailu v kategórii Spálňa na European Product Design Award. V roku 2018 získal tento výrobok prestížne ocenenie German Design Award v kategóriách bytový textil a bytové doplnky.

Pohodlné a odolné materiály

Pokiaľ ide o materiály, Foonka používa 100 % saténovú bavlnu tkanú a potlačenú v Lodži v súlade s najprísnejšími požiadavkami certifikátu Oeko-Tex® Standard 100. Je nielen mäkká a pohodlná, ale aj odolná a dlhotrvajúca a fotorealistická tlač vykresľuje každý detail a odtieň pozoruhodne presne. Vždy, keď je to možné, uprednostňujú aj používanie ekologických a udržateľných materiálov, aby sa zákazníci mohli pri nákupe cítiť dobre. V súlade s pravidlom nulového odpadu sa Foonka snaží obmedziť množstvo vyprodukovaného odpadu na minimum tým, že náhodne vyraďuje svoje výrobky z látky, aby sa ušetril odpad. Preto nenájdete dve rovnaké obliečky na vankúš alebo obrusy s rovnakými prvkami umiestnenými na rovnakých miestach.

Foonkaich dizajn je však to, čo ich skutočne odlišuje. Inšpirujú sa prírodou a vytvárajú z nej jedinečné a pútavé súpravy posteľnej bielizne, ktoré určite vyniknú v každej spálni. Ich návrhy zachytávajú krásu prírodného sveta, od zasneženej zimnej krajiny až po sviežu zeleň machu, a to spôsobom, ktorý je jemný a zároveň pôsobivý.

Ich sortiment zahŕňa nielen súpravy posteľnej bielizne, ale aj stolové obliečky, priliehavé prestieradlá, dekoračné vankúše, masky na spanie a prehozy, ako aj pohánkové vankúše, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie a oporu. Všetky ich výrobky sú vyrábané s rovnakým dôrazom na detail a s rovnakým odhodlaním k dosiahnutiu kvality, vďaka čomu sa Foonka stala takou populárnou a úspešnou značkou.