Done by Deer

Done by Deer spája jednoduchosť dánskeho dizajnu s modernými lifestylovými produktmi pre rodiny s bábätkami a batoľatami. Pozrite si jej jedálenský riad a hračky a užite si zábavu pri zdobení detskej izby, stolovaní a hraní sa s dieťaťom!
18 položiek celkom
Súprava detského riadu ELPHEE, 3 ks, silikón, Done by Deer DBD1529729
Tot hrkálka SEA JELLY, modrá, Done by Deer
€30 –30 %
€21
DBD4323572
Silikónová doska PEEKABOO ELPHEE 16 cm, zelená, Done by Deer DBD1719833
Detský prísavný delený tanier CROCO, sivá, Done by Deer DBD1709355

Pripravené jeleňmi - milované deťmi a ich rodičmi

Done by Deer je dánska značka, ktorá sa stala synonymom štýlových a funkčných výrobkov pre deti. Spoločnosť založila v roku 2014 Helene Hjorthová, dizajnérka s vášňou pre vytváranie výrobkov, ktoré by si zamilovali deti aj rodičia.

Názov spoločnosti bol inšpirovaný básňou Rudyarda Kiplinga, ktorá rozpráva príbeh o sloníkovi menom Toomai a jeho matke. V básni sa na opis prirodzenej krásy džungle používa slovné spojenie "done by deer" a Helene Hjorthová mala pocit, že tento pocit dokonale vystihuje podstatu jej značky. Done by Deer sa rýchlo stala obľúbenou u rodičov a detí na celom svete. Vďaka svojej minimalistickej estetike, zmyslu pre detail, pastelovým farbám a záväzku ku kvalite je ľahké pochopiť, prečo sa Done by Deer stala značkou, ktorá vyhľadáva štýlové a funkčné výrobky pre deti.

Hotovo podľa produktov a dizajnu jeleňov

Done by Deervýrobky - hračky, dekorácie a úložné priestory do detskej izby, detský riad, posteľná bielizeň a výrobky na dojčenie sú navrhnuté tak, aby boli vizuálne atraktívne a praktické. Spoločnosť sa vyznačuje minimalistickou a modernou estetikou so zameraním na čisté línie a tlmené farby. Mnohé z ich výrobkov majú hravé motívy zvierat, ktoré si obľúbili deti aj dospelí.

Jednou z vecí, ktorou sa Done by Deer odlišuje od ostatných detských značiek, je ich dôraz na detail. Každý výrobok je starostlivo navrhnutý tak, aby bol funkčný a odolný, s vlastnosťami, ako sú ľahko čistiteľné tkaniny a nastaviteľné popruhy, ktoré rastú spolu s vaším dieťaťom.

Snaha spoločnosti o kvalitu nezostala bez povšimnutia dizajnérskej komunity. V roku 2017 získala spoločnosť Done by Deer ocenenie Red Dot Design Award za svoju jedálenskú súpravu Yummy+, ktorá bola ocenená za "jednoduchý a praktický dizajn" a "vysokokvalitné materiály" Spoločnosť sa tiež objavila v mnohých publikáciách o dizajne vrátane Wallpaper*, Dezeen a Design Milk.

Prečo teda deti a rodičia milujú Done by Deer? Pre rodičov je to kombinácia štýlu a funkčnosti. Done by Deersú nielen vizuálne atraktívne, ale aj praktické a odolné, takže sú rozumnou investíciou pre zaneprázdnené rodiny. Dizajn vyzerá veľmi pekne v moderných interiéroch, čo je tiež veľkou výhodou pre všetkých rodičov, ktorým záleží na vzhľade ich domova.

Pre deti sú atraktívne hravé motívy zvieratiek a žiarivé farby, vďaka ktorým sú výrobky Done by Deer také atraktívne. Od mäkkých a plyšových hračiek až po farebné jedálenské súpravy - všetko na stránke Done by Deer je navrhnuté tak, aby zaujalo detskú predstavivosť a urobilo každodenné činnosti zábavnejšími.

Vyrobené jeleňmi v Kulina

Kulinasi zákazníci obľúbili detský riad ponúkaný spoločnosťou Done by deer. Taniere a misky sú prakticky nerozbitné, mnohé z nich majú prísavky a priehradky na oddelenie prísad. Všetky majú vzory a vzory vhodné pre deti. Na stránke Kulina nájdete aj silikónové podbradníky s vreckami, detské príbory, poháre na pitie a sady nádob na jedlo, ktoré vám umožnia zabaliť zdravú desiatu pre vaše dieťa na výlet alebo do parku či na ihrisko. Máme aj hračky pre malých