produkt sa už nepredáva

Okrúhle držadlo na pokrievku niklované malé

niklovaná oceľ

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Niklované okrúhle držadlo na pokrievku od francúzskej značky Staub je vhodné na pokrievky k riadu Staub s menšími veľkosťami. Držadlo vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele je nenahraditeľným prvkom umožňujúcim pohodlnú manipuláciu, ale aj dizajnovou súčasťou vášho riadu.

Vďaka držadlu príjemne sediacemu v ruke môžete pokrievky nadvihovať a odkladať jednoducho a bezpečne. Ak chcete oživiť vzhľad svojho riadu, Staub ponúka niekoľko druhov náhradných držadiel v rôznom materiálovom a dizajnovom vyhotovení.

  • Okrúhle držadlo s priemerom 2,1 cm
  • Vhodné na malé pokrievky
  • Kvalitná nehrdzavejúca oceľ s niklovaným povrchom
  • Príjemné a bezpečné držanie pokrievky aj v kuchynskej rukavici
  • Držadlo jednoducho vymeníte v priebehu pár sekúnd
  • Univerzálny vzhľad ladí so všetkými farbami riadu Staub
  • Vysoko trvanlivé, odolné proti korózii a opotrebovaniu
  • V ponuke niekoľko veľkostí

Francúzska značka Staub má pôvod v regióne Alsasko, ktorý je známy svojím kulinárskym umením a vynikajúcim jedlom pripravovaným z kvalitných surovín. V produktovom portfóliu sa nachádza široké spektrum riadu určeného pre zapálených amatérskych kuchárov aj profesionálov, ktorí vyhľadávajú autentickosť a osobné, emocionálne zážitky pri príprave tých najchutnejších pokrmov. Medzi najznámejšie produkty patria smaltované liatinové hrnce s pokrievkou typu "Cocotte" v pestrej palete farieb, veľkostí a tvarov, ale aj celý rad ďalších robustných liatinových kúskov, od panvíc cez pekáče po čajové kanvice.

V produktoch Staub sa snúbi tradičné remeselné spracovanie so špičkovými výrobnými technológiami. Vysokú kvalitu produktov oceňujú renomovaní reštauratéri a šéfkuchári po celom svete, a tak si môžete byť isti, že s riadom Staub vyčarujete aj vo vašej kuchyni tie najchutnejšie delikatesy.

KÓD: ST1671010

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu