Darček pre muža

Popis

Darček pre muža

Darček pre partnera, brata alebo otca, ktorý oceňuje kvalitu. Zabudnite na infantilné ponožky a rádoby sexy šortky a inšpirujte sa tipmi na darčeky, vďaka ktorým sa bude cítiť ako skutočný muž.

Každý správny muž potrebuje nôž

Či už do vrecka alebo do kuchyne. Pod stromčekom by mal byť poriadny nôž. Alebo rovno šabľa? Silvestrovská sabráž môže byť vrcholom vášho tohtoročného Silvestra. Vreckový nôž môže používať horal, nadšenec pre kempovanie aj manažér, stačí si vybrať štýl.

Popis
Popis Popis Popis

Steaky jako po másle

Súpravy steakových príborov a nožov je skvelou voľbou pre každého fanúšika grilovania. Už žiadne žmíkanie mäsa na tanieri - nože s ostrými zubami si s ním bezchybne poradia. A vidličky s mimoriadne ostrými a špicatými hrotmi ako stvorené na napichovanie špargle alebo fazule. V drevenej darčekovej škatuli sa príbory nedotýkajú a nemôžu sa poškriabať.

Popis

Mäso nie je veda
(teda ak si to zmeriate)

Tento teplomer na mäso je hitom na Kuline. A niet divu. Je totiž naozaj inteligentný. Vďaka rozšírenému dosahu Bluetooth až do 50 m môžete sledovať mäso aj v pivnici alebo na záhrade a môžete "prejsť" na manuálny alebo automatický režim - buď si vybrať typ mäsa v automatickom nastavení, alebo nastaviť presnú teplotu a čas podľa svojich predstáv. Perfektný darček pre každú hračku.

Popis Popis Popis

Fľaša je podobné zariadenie ako vreckový nôž. Možno sa vám to zdá ako klišé, ale existujú životné situácie, v ktorých táto KPZ (krabička poslednej záchrany) zachránila nervy a manželstvo. Rovnako obľúbený darček je vybavenie pre domáci bar jako šejkry, poháre alebo prísady na miešanie koktailov.

 

Popis

Ikonický kávovar

Prvý kávovar na espresso uzrel svetlo sveta v roku 1905 v Taliansku (ako inak). Krásne pákové kávovary La Pavoni sú nielen tradičným spôsobom prípravy kávy, ale predovšetkým klenotom domácnosti ich majiteľa. Rýchlosť, akou voda prechádza cez kávu, je úplne vo vašich rukách, t. j. v páke. To je nielen staromódne, ale predovšetkým to zaručuje, že vaša šálka bude presne podľa jeho chuti.