Darček pre ženu

Popis

Darček pre ženu

Darček pre partnera, kamarátku, mamičku pre útulný domov a radosť z varenia. Pozrite si tipy Kulina.sk na krásne a praktické darčeky pre radosť.

Čas pre mňa

Doprajte jej čas pre seba. Čas na relaxáciu - vo vani, s pohárom vína a sviečkami. Čas pre krásu - s pravidelnými rituálmi manikúry a starostlivosť o telo.

Popis Popis Popis

Voňavá záhradka v kuchyni

Čerstvé bylinky kedykoľvek počas roka. Na varenie, ale aj na relaxáciu. Čaj z čerstvej mäty alebo medovky vás upokojí a upokojí po náročnom dni plnom povinností. A Sada samozavlažovacích bylinkových záhradiek z WMF sa o bylinky stará takmer sama.

Popis

Keď je pečenie čistá radosť

Pre všetkých milovníkov pečenia a domova prevoňaného vôňou koláčov, sušienok alebo pomaly pečeného mäsa sú tieto 3 ikonické kúsky zvyčajne snom: robot KitchenAid, litinový hrnec Staub a keramická forma Emile Henry. Vyberte si typ a farbu, ktoré budú ladiť s jej kuchyňou.

Popis Popis

Originálna drobnosť na pamiatku

Vyčarujte jej úsmev na perách pomocou predmetu, ktorý bude brať do ruky takmer každý deň. Originálny prívesok na kľúče alebo háčik na kabelku ju bude sprevádzať všade a spolu s nimi aj spomienka na vás.

Popis

Na pitie, zdravie a relaxáciu

Vianoce sú príležitosťou na špeciálny darček. Je milovníčkou čaju? Potešte ju luxusným boxom od francúzskej značky exkluzívnych organických čajových zmesí Kusmi Tea. Súprava obsahuje sadu obľúbeného vianočného čaju a termosku. Čierny čaj Tsarevna vás očarí vôňou pomaranča, vanilky a kardamónu. Ovocno-bylinný Glogg s ibištekom, čiernymi ríbezľami a škoricou pripomína varené víno. Ste fanúšikom zdravého životného štýlu? Potom si zamiluje jeden z funkčných a originálnych termohrnčekov alebo fliaš na vodu.

Popis PopisPopis