Dárek pro milovníka designu

Popis

Darčeky pre milovníkov designu

Darček pre každého, kto sa rád obklopuje krásou. Dizajn úžitkového umenia je obľúbenou výzvou najlepších svetových dizajnérov. Vytvoriť predmet, ktorý v sebe spája funkčnosť, krásu a myšlienku, je najvyššou disciplínou. A tiež krásnym darčekom.

 

Doska na krájanie, ktorú nebudete chcieť schovať

UBRD - mladá česká spoločnosť z podhoria Brd spojila sily s dizajnérom Petrom Novaguom a za svoju kolekciu dosiek na krájanie a stojanov získala ocenenie iF Design Award 2019. Tmavohnedé drevo z amerického orecha s fialovým odleskom dodáva výrobkom luxusný vzhľad, ktorý bude dominantou každej kuchyne. Mierne skosenie na jednej strane odkazuje na tvar českej štátnej vlajky a je tiež praktickým prvkom na zbieranie nakrájaných potravín alebo omrviniek.

Popis

Ikonické kúsky svetového designu

Dizajnéri talianskej značky Alessi sa radi hrajú. Vyberajú si obyčajné, praktické predmety do domácnosti a premieňajú ich na rafinované dizajnové hračky s dokonalou funkčnosťou. Milujú iróniu, prekvapenie a vtip. Napr. zámerne "nekorektný" zapaľovač Alessi Firebird budí emócie aj 30 rokov po tom, čo uzrel svetlo sveta. Preto sú výtvory Alessi obľúbenými darčekmi. Praktické predmety každodennej potreby, ktoré sú krásne na pohľad a skvele zabavia.

Popis Popis Popis

Šperk domova

Tento kávovar na espresso bol úplne prvý. A od roku 1905, keď uzrel svetlo sveta, ho talianska značka La Pavoni "šperkuje". Základ z neredze a mosadze sa nemení. Rovnako ako tradičný princíp prípravy dokonalej šálky espressa stlačením páčky. Môžete si však vybrať luxusnú povrchovú úpravu s medenými, zlatými, drevenými prvkami alebo hrdým orlom na vrchole. Tento kávovar je vyjadrením štýlu a prístupu k času a veciam. Dobré veci v živote neurýchlite a kvalitné predmety sú nadčasové a krásne aj po viac ako sto rokoch.

Popis

Farebná paleta jej/ jeho štýlu

Farby vytvárajú náladu a môžu významne prispieť k atmosfére celej miestnosti. Ak je obdarovaný milovníkom dizajnu, určite prispôsobí svoj interiér určitej palete odtieňov. Ak si nie ste istí či sa výberom trafíte, je trefou do čierneho neutrálna čierna alebo biela, alebo naopak jedinečné kúsky v obľúbenej farbe, ktoré rozžiaria neutrálnu paletu interiéru.

Popis PopisPopis