Darček pre neho 2023

Darček pre mužov

Čo by si prial? Let na Mesiac? Najnovšie Ferrari? Vystúpiť na Mount Everest? V skutočnosti bude nadšený z každého darčeka, ktorý ukáže, že ste na neho mysleli. Darček, vďaka ktorému sa bude cítiť výnimočný. Pre seba aj pre vás.

 

Odomknutie mužského potenciálu

Väčšina žien potvrdí, že muž v kuchyni je sexy. Myslite teda na neho, ale aj na seba. :-) Podporujte ho v tom, čo ho baví. Podporujte jeho vášeň. Nie, tento typ darčeka neocení muž, ktorý zvládne uvariť iba čaj, ale väčšina moderných mužov sa dnes naozaj baví gastronómiou. My v Kuline o tom vieme svoje...

 

MASTERCHEF

Čo vystrelí jeho kuchárske schopnosti do hviezdnych výšin? Panvica WMF Profi Resist. Kto by mu dokázal odolať?

OTEC ROKU

Poznáte recept na šťastného a milujúceho otca? Rozjarené deti. S palacinkovou panvicou de Buyer získa superhrdinské schopnosti. Trhance nemajú žiadnu šancu.

ROMANTIK

Raňajky do postele? Chvíľu to potrvá, ale bude to stáť za to. Káva na jedno kliknutie na tlačidlo nebude. Je to hračička a on vie, že dobré veci si vyžadujú svoj čas. Pákový kávovar si získa jeho aj vaše srdce.

LABUŽNÍK

Dobré víno si užíva rovnako ako život. Otvoriť fľašu dobrého vína je ako odomknutie 13. komnaty. Má správny kľúč?

Každý správny muž potrebuje nôž!

Alebo rovno šabľu? Vytiahne ju tak dvakrát do roka a mnohé fľaše padnú na trénovanie. Ale tá radosť bude na nezaplatenie. Nie je sabráž jeho "pohár bubliniek"? Uisťujeme vás, že jeden z týchto kúskov mu zaručene rozžiari oči.

NOŽE FORGED

Spojením japonskej remeselnej zručnosti a holandského citu pre krásu a detail vznikol nôž, ktorý prerazí ľad a je krásny na pohľad. Najobľúbenejšou sadou je séria Brute pre skutočných drsňákov.

NOŽE LAQUIOLE

Laguiole

Holandská značka Laguiole sa zameriava na luxusné darčekové sady pre mužov. Ostré steakové nože, sofistikované sady pre milovníkov syra s rukoväťami z prvotriedneho dreva.

VRECKOVÉ NOŽE

Hoci je to manažér, vo svojom vnútri má dušu malého remeselníka. Alebo možno jednoducho vie, že ultraľahký nôž patrí do vrecka obleku. Funkčný doplnok do spoločnosti alebo do prírody, ktorý vďaka ostrej čepeli hovorí, že jeho majiteľ má vkus.

STEAKOVÉ NOŽE

Potrebuje ich? Za nás za všetkých, mäsožravcov, hovoríme ÁNO! Už žiadne žutie steakov tupým príborovým nožom. A dokonca aj fazuľové struky k tomu majú čo povedať. Steakový príbor jednoducho ocení každý gurmán.

 

 

Mäso nie je žiadna veda
(teda ak ho meriate)

Teplomer na mäso Meater je na Kuline hitom. A niet divu. Je naozaj inteligentný. S modelom Plus s rozšíreným dosahom Bluetooth až do 50 m môžete sledovať mäso aj v pivnici alebo na záhrade a môžete "prejsť" na manuálne alebo automatické nastavenie - buď si v automatickom nastavení vyberiete druh mäsa, alebo si nastavíte presnú teplotu a čas podľa svojich predstáv. Perfektný darček pre každého.