Príslušenstvo bar Alessi

24 položiek celkom
Súprava na koktaily, 3 ks, nehrdzavejúca oceľ, Alessi ALGIA26SET
Darčeková súprava ANNA, sada 4 ks, Alessi
Novinka
€129
ALGAM01SET
Darčeková súprava PARROT, sada 3 ks, Alessi
Novinka
€109
ALGAM32SET
Súprava na koktaily, 5 ks, nehrdzavejúca oceľ, Alessi ALGIA25SET
Miešadlo na koktail BÂTON LÉLÉ, Alessi
€30
ALGIA30
Barmanské sitko THE TENDING BOX, Alessi
€29
ALGIA27
Vývrtka ANNA G, žltá, Alessi
€55
ALAM01DY
Placatka do vrecka SHOT 150 ml, Alessi
€49
ALPG03
Vývrtka ALESSANDRO M, žltá a čierna, Alessi
€49
ALAM23YB
Vývrtka ANNA G, ružová, Alessi
€55
ALAM01P
Vývrtka ANNA G., čierna, Alessi
€55
ALAAM01B
Vývrtka ANNA G., tmavomodrá, Alessi
€55
ALAM01DAZ
Vývrtka ALESSANDRO M, červená a biela, Alessi
€49
ALAAM23R
Nádoba na mixovanie 700 ml, Alessi
€78
ALGIA25
Vývrtka ANNA G., striebro, Alessi
€89
ALAM01Z
Vývrtka ALESSANDRO M., svetlomodrá a červená, Alessi ALAM23LAZR
Čašnícka vývrtka PARROT, čierna, Alessi
€49
ALAAM32B
Čašnícka vývrtka PARROT, modrá, Alessi
€49
ALAAM32AZ
Odmerka na panáky QUADRI COMBO, Alessi
€39
ALGIA28

Objavte svet sofistikácie a štýlu s Alessi príslušenstvom pre bar. Vylepšte svoj domáci bar alebo profesionálnu prevádzku s našou exkluzívnou kolekciou precízne vyrobeného príslušenstva navrhnutého na zvýšenie vášho pitného zážitku.

Nech ste nadšený mixológ alebo profesionálny barman, Alessi ponúka širokú škálu príslušenstva pre bar, ktoré uspokoja vaše potreby. Od elegantných miešadiel na koktaily a štýlových otváračov na víno po elegantné ľadové vedrá a ohromujúce uzávery na fľaše, naša kolekcia kombinuje funkcionalitu s moderným dizajnom.

Každý kúsok príslušenstva pre bar od Alessi je vyrobený s najvyššou pozornosťou k detailu a z prvotriednych materiálov, čo zaručuje trvanlivosť a dlhú životnosť. Naše príslušenstvo nie je len praktickým nástrojom, ale aj výnimočným umeleckým dielom, ktoré dodáva dotyk elegancie každej baru.

Vylepšite umenie mixovania koktailov s Alessi príslušenstvom pre bar. Oživte svoje obľúbené nápoje s našimi presne navrhnutými miešadlami na koktaily, ktoré sa vyznačujú ergonomickým dizajnom a tesnením proti úniku. S ľahkosťou otvárajte fľaše vína pomocou našich elegantných a efektívnych otváračov na víno. Udržujte svoje nápoje dokonale chladené s našimi krásne navrhnutými ľadovými vedrami.

Urobte dojem s Alessi uzávermi na fľaše, ktoré sa vyznačujú jedinečnými a kreatívnymi dizajnmi, ktoré zachovávajú chuť a kvalitu vašich obľúbených nápojov. Naše príslušenstvo pre bar je tiež skvelým darčekom pre každého nadšenca koktailov alebo domáceho hostiteľa.

Preskúmajte našu rôznorodú kolekciu Alessi príslušenstva pre bar a premenite váš bar na štýlové a sofistikované miesto. Zlepšite si svoj pitný zážitok a ukážte svoju vášeň pre remeselnú prácu a dizajn s Alessi. Nakupujte teraz a príďte si nazdraviť k bezchybnému vkusu a nezabudnuteľným okamihom.