Eva Solo

Solárna stolná lampa SunLight

po nabití na slnku svieti 10 - 20 hodín

 • 80,94 €
 • na sklade 1 ks
  ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ES571337
Značka: Eva Solo
Séria: Eva Solo SunLight
Dizajnér: Tools Design
Farba / rozmery: biela / Ø 13 cm, v 13,5 cm
Materiál: eloxovaný hliník
pieskované sklo

Popis produktu

Solárne lampy nie sú na slovenskom trhu žiadnou novinkou, avšak tie od dánskej spoločnosti Eva Solo rozsvietia Vašu záhradu nielen svojím svetlom, ale aj elegantnými tvarmi. Solárna stolná lampa SunLight prináša vítanú inováciu do sveta solárneho osvetlenia - elegantný dizajn.

Solárna stolná lampa SunLight je vyrobená z pieskovaného mrazu odolného skla a eloxovaného hliníka. Dizajnérom Clausi Jensenovi a Henriku Holbækovi sa podarilo integrovať solárne panely do dizajnu lampy tak dokonale, že sú očiam neviditeľné. Vynikol tak krásny luxusný vzhľad, ktorý si vďaka použitiu kvalitných materiálov môžete vychutnať v priebehu celého roka. Táto pridaná hodnota mení praktický predmet našich domácností v dizajnový kúsok.

Po dni strávenom na slnku bude lampa svietiť 10 až 20 hodín. Táto doba závisí na počasí v období, kedy bola nabíjaná. Lampa SunLight poskytuje energeticky šetrné osvetlenia v štýlovom až luxusnom dizajne. Nájdete ju v prevedení stolovej lampy alebo lampy na zapichnutie do zeme. Je vhodná na celoročné použitie.

Solárna stolná lampa SunLight v skratke:

 • Solárne energeticky šetrné osvetlenie
 • Inovatívny dizajn so skrytými solárnymi panelmi
 • Bez káblov, luxusný vzhľad
 • S vypínačom on/off s funkciou automatického nastavenia
 • Vyrobená z pieskovaného skla a eloxovaného hliníku
 • Na celoročné použitie - sklo je mrazuvzdorné
 • Dodávaná s LED žiarovkou (15 000 hodín) a lítiovou batériou

Náš tip: vytvorte si kompozíciu viacerých solárnych svietidiel a osvetlite vašu záhradu tlmeným svetlom. Nočná záhrada bude pre vás novým zážitkom. Bola by škoda, keby pohľad z okna končil tmou.

KÓD VÝROBCA: 571337

O značke Eva Solo

Eva Solo

Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete.