Panvica na vyprážanie NATURAL FORCE 24 cm, extra odolná nepriľnavá vrstva, hliník, Tefal
Kód: TEFG2660472Podrobný popis
Objavte novú panvicu Natural Force, ktorá by nemala chýbať žiadnemu kuchárovi. Má povrch Mineralia+, čo je prvý mimoriadne odolný nepriľnavý povrch značky Tefal, obohatený o prírodný minerál kalcium-silikát. Kalcium-silikát je výnimočný minerál tvrdý ako železo. V záujme ochrany jeho prírodných vlastností sa získava priamo zo zeme a počas výrobného procesu sa nepoužívajú ani nepridávajú žiadne chemikálie.
Výsledkom je povrch obohatený o vápnik, ktorý má osvedčenú nepriľnavú funkciu pre jednoduché varenie s nízkym obsahom tuku deň čo deň. Celý komplet dopĺňajú najnovšie inovácie značky Tefal: Thermo-Signal™ pre dokonalé vyprážanie a Thermo-Fusion+™ pre rýchle a rovnomerné varenie. Táto vysoko výkonná panvica dodá vašej domácej kuchyni zdravý rozmer - od dokonalej omelety až po rybu pripravenú na štýl Meuniere - vďaka kvalitnému nepriľnavému povrchu, ktorý zaručuje pokrmy bez tuku s nekompromisnou chuťou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálne panvice so štandardným povrchom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| EAN: | 3168430310315 |
| Farba: | Šedá |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 24 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné do umývačky riadu, Vhodné na indukciu, Bez PFOA |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| Séria: | TEFAL Natural Force |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | Tefal |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 175 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavý povrch |
| Pôvod značky: | Francúzsko |
| Hmotnostná kategória: | Ľahké (0 – 1,2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Drevená rukoväť |
| Krajina výroby: | Francúzsko |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Nepriľnavá vrstva |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
KULINA | Tefal Natural Force pots and pans
KULINA | Tefal Thermo-Spot® temperature indicator
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.