Kód: BM65597
Značka: Blomus
Séria: Blomus COLUNA
Farba / rozmery: svetlosivá / Ø 14 cm, v 29 cm
Materiál: polyresin

Popis produktu

Váza Coluna dáva vášmu bývaniu moderný štýl. Jednoduchý dizajn, ktorý je pre značku Blomus typický, je kombinovaný s dokonalým spracovaním a jedinečným pevným materiálom. Betónový vzhľad je skutočne hit a svedčí každému priestoru. Váza je vhodná ako na rezané, tak na sušené kvety a dekorácie. Krása v jednoduchosti je to, čo na nej oceníte najviac.

  • Váza s dokonalosťou v jednoduchosti
  • Moderný pevný materiál
  • Nadčasový vzhľad
  • Unikátny dizajn značky Blomus

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára kvalitné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu. Nie je tomu inak ani v prípade obsiahleho radu dekoratívnych doplnkov, ktorú dizajnéri poňali v elegantnom, nadčasovom štýle.

KÓD VÝROBCA: 65597

O značke Blomus

Blomus

Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie.