Odkvapkávač riadu Y-RACK, biely, Joseph Joseph

Kód: JS85083
Značka: Joseph Joseph
€51,53 –6 %
Odkvapkávač riadu Y-RACK, biely, Joseph Joseph
€51,53 –6 % €48
Skladom (2 Ks)

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: veľký malý odkvapkávač na riad

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: veľký malý odkvapkávač na riad

Riešenie: dvojposchodový odkvapkávač Y-Rack

Umývanie veľkého množstva tanierov si vyžaduje naozaj veľký odkvapkávač alebo nový dizajnový odkvapkávač Y-Rack. Dvojposchodové riešenie ponúka 2x viac priestoru. Spodný priestor na šálky, poháre a príbory dopĺňa bočná priehradka na príbory a náčinie. Horný stojan na taniere pôsobí vzdušne a pojme až 15 tanierov. Rovnako ako pri všetkých odkvapávačoch na riad Joseph Joseph voda prirodzene odteká priamo do drezu, čo umožňuje prirodzené a rýchle sušenie riadu. Vyberte si svetlú alebo tmavú variantu, ktorá sa hodí do vašej kuchyne.

  • Moderný odkvapkávač so stojanom na 15 tanierov
  • Nádobka na príbor s odtokom
  • Odtokový kanálik a drážkovanie tácky zabraňujú hromadeniu vody
  • Len ručné umývanie
  • V luxusnom darčekovom balení

Modernizácia bežných kuchynských pomôcok je cieľom spoločnosti Joseph Joseph a jej dizajnérov od roku 2003. Bratia Richard a Anthony Josephovci sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdia dizajnu výrobkov do vlastného podnikania. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné rady. Každý jednotlivý výrobok je výsledkom vývoja, ktorého cieľom bolo maximálne zvýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu príťažlivosť. Výsledné výrobky vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojím hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už pri prvom použití. Joseph Joseph nielenže vyhráva na celej čiare u zákazníkov vo viac ako 100 krajinách, ale každoročne získava aj množstvo ocenení a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoký predaj a obľúbenosť kuchynských výrobkov umožnili dizajnérom presunúť svoju pozornosť za pracovnú dosku a konkrétne pod ňu - do segmentu odpadov a čistenia. Zákazníci si tak teraz môžu užívať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie pre odpad a recykláciu, ktoré dokonale zapadá do moderného spôsobu života. Joseph Joseph už nie je len zárukou prvotriedneho dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou zmeniť váš životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Odkvapkávače a odkvapkávacie podložky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.17 kg
Farba: Biela
Typ produktu: Umývanie riadu
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143