Vešiak na uteráky AREO, montáž na dvere, matná oceľ, Blomus

Kód: BM68905
Značka: Blomus
€42,79
Skladom (5 Ks)

Sklenený háčik na dvere AREO z matnej nehrdzavejúcej ocele je elegantným doplnkom vašej kúpeľne. Vďaka svojmu modernému dizajnu je vhodný do všetkých kúpeľní. Jedinečný dizajn pre sklenené dvere umožňuje jednoduchú inštaláciu háčika aj na sklenenú sprchovú zábranu. Poteší aj majiteľov všetkých interiérových sklenených dverí. Háčik z nehrdzavejúcej ocele možno použiť v každej obývacej izbe.Bol vyrobený špeciálne pre dvere s menšou hrúbkou.Plastová zarážka na vnútornej strane dokonale prispôsobí háčik hrúbke vašich dverí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Háčik na sklenené dvere matná nehrdzavejúca oceľ AREO je elegantným doplnkom do Vašej kúpeľne. Vďaka jeho modernému designu sa hodí do každej kúpeľne. Unikátne prevedenie pre sklenené dvere umožní ľahkú inštaláciu aj na sklenenú zábranu sprchového kúta. Poteší každého majiteľa interiérových sklenených dverí. Háčik z nehrdzavejúcej ocele je možno použiť v každej obytnej miestnosti.Bol vyrobený špeciálne pre dvere s menšou hrúbkou. Plastovou zarážkou z vnútornej strany háčik dokonale prispôsobíte hrúbke Vašich dverí.

Háčik matná nehrdzavejúca oceľ AREO v skratke:

  • Vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele a plastu
  • Rozmery: výška 14 cm, šírka 4 cm, hĺbka 3,5 cm
  • Vhodné na dvere o hrúbke 6-8 mm

Séria AREO obsahuje radu luxusných doplnkov pre kúpeľňu vyrobených z matnej alebo leštenej nehrdzavejúcej ocele v kombinácii s modernými prvkami z kvalitného čierneho plastu. V ich dizajne objavíte krásu ruka v ruke kráčajúcu s čistotou a kvalitou výroby.

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Háčiky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg
Typ produktu: Doplnok do domu
Séria: Blomus AREO
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139