Manikúry Zwilling

20 položiek celkom
Manikúrová súprava TWINOX YAK, 5 ks, Zwilling
€226,50
ZW97061004
Manikúrová súprava TWINOX YAK, 5 ks, Zwilling
€160
ZW98681004
Sada na manikúru BT CLASSIC INOX, 5 ks, čierna, Zwilling ZW97546004
Manikúrová súprava BT TWINOX, 4 ks, čierna, Zwilling ZW97712004
Manikúrová súprava TWINOX, 8 ks, čierna, Zwilling
€359,80
ZW97103004
Manikúrová súprava CLASSIC INOX, 3 ks, čierna, Zwilling ZW97434004
Sada na manikúru BT CLASSIC INOX, 5 ks, červená, Zwilling ZW97546003
Manikúrová súprava TWINOX YAK, 5 ks, Zwilling
€157
ZW98680004
Manikúrová súprava CLASSIC INOX, 4ks, čierna, Zwilling ZW97438004
Manikúrová súprava TWINOX, 5 ks, čierna, Zwilling ZW97101004

Prémiové dámske, pánske aj detské manikúry značky Zwilling
✓ Rôzne veľké sady nerezového manikúrneho náčinia
 Štýlové púzdra, darčekové balenia
✓ Nemecká značka Zwilling – tradícia spojená s inováciami

Špičková značka Zwilling vyrába široký sortiment dámskych, pánskych aj detských manikúr, ktoré sú uložené v štýlových púzdrách. Manikúrne náčinie je vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a v sadách nájdete rôzne množstvo a druhy.

ZWILLING J. A. HENCKELS je významná nemecká značka, ktorá patrí medzi najstaršie na svete. Už od roku 1731 vyrába špičkové produkty z tých najlepších materiálov. Špecializuje sa najmä na výrobu nožov, pri ktorej využíva mnoho inovatívnych a moderných postupov, ako je napríklad metóda tvrdenia ocele mrazom (FRIODUR®). V sortimente tejto značky však nájdete mnoho ďalších vysoko kvalitných produktov, ako sú príbory, nerezový riad, panvice, kuchynské náčinie aj príslušenstvo k nožom.

Objavte svet manikúry Zwilling, v ktorom sa spája precíznosť a kvalita. Naša kolekcia ponúka rad vysokokvalitných manikúrových nástrojov navrhnutých tak, aby vaše nechty vyzerali čo najlepšie.

Manikúrové výrobky Zwilling sú vyrábané s dôkladnou pozornosťou venovanou detailom, vďaka čomu spĺňajú očakávania profesionálov aj jednotlivcov. Naše nástroje sú všestranné a spoľahlivé, od nožničiek na nechty až po klieštiky na kožičku.

Vyberte si z rôznych materiálov a vzorov, ktoré zodpovedajú vášmu osobnému štýlu a potrebám starostlivosti o nechty. Či už dávate prednosť klasickej nehrdzavejúcej oceli alebo moderným ergonomickým rukovätiam, máme pre vás dokonalé nástroje na manikúru.

Vyskúšajte pohodlie a jednoduchosť používania manikúrových nástrojov Zwilling. Naše výrobky sú navrhnuté tak, aby poskytovali precízne výsledky a zároveň zabezpečili vaše pohodlie a bezpečnosť.

Investujte do toho najlepšieho pre vašu rutinnú starostlivosť o nechty. Manikúrovým nástrojom Zwilling dôverujú profesionáli aj nadšenci krásy pre ich výnimočnú kvalitu a výkon.

Vylepšite svoju rutinnú starostlivosť o nechty a preskúmajte našu kolekciu manikúrových výrobkov Zwilling ešte dnes. Objavte dokonalé nástroje, ktoré vám pomôžu dosiahnuť nechty hodné salónu v pohodlí domova.