Nepriľnavá panvica CHOC RESTO INDUCTION 20 cm, de Buyer
Kód: DB848020Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nepriľnavé panvice Choc Resto Induction francúzskej spoločnosti de Buyer sú extrémne ľahké, vhodné na prípravu alebo ohrev chúlostivých potravín s minimálnym množstvom tuku. Pôsobivá hrúbka materiálu 5 mm zaručuje ich rozmerovú stálosť, zatiaľ čo vysokokvalitný nepriľnavý povrch zaručuje profesionálnu odolnosť a optimálnu nepriľnavosť pri každodennom používaní. Dômyselný tvar pan vice Lyonnaise - rozšírený a vypuklý tvar okrajov panvice - uľahčuje otáčanie jedla v panvici a jeho posúvanie na tanier pri servírovaní.
Indukčné panvice Choc Resto boli navrhnuté na optimálne vedenie a akumuláciu tepla. Sú vhodné pre všetky druhy varných dosiek, vďaka špeciálnemu feromagnetickému dnu aj pre indukciu. Ploché oceľové rukoväte sú pevne prinitované a potiahnuté epoxidovou vrstvou, ktorá odoláva vysokým teplotám a potláča tepelnú vodivosť. Panvice sa dajú použiť aj na pečenie v klasickej rúre za menej ako 10 minút.
- Veľmi ľahké hliníkové panvice s hrúbkou materiálu 5 mm
- Odolný, vysoko kvalitný nepriľnavý povrch pozostávajúci z piatich vrstiev - bez PFOA
- Špeciálne feromagnetické dno na použitie na všetkých zdrojoch tepla vrátane indukcie
- Dokonalá distribúcia a akumulácia tepla
- Vysoká odolnosť nepriľnavého povrchu voči indukcii
- Možno použiť na rýchle pečenie v rúre, max. do 200 °C
- Rukoväte z epoxidovej ocele s tepelne vodivou vrstvou
- Jednoduchá manipulácia, pohodlné držanie s palcom umiestneným v oblúku v strede rukoväte
- Vybavené otvorom na zavesenie
Niekoľko tipov na používanie indukčných panvíc Choc Resto:
- Pre dlhšiu trvanlivosť nepriľnavého povrchu nepoužívajte kovové náčinie.
- Vyhnite sa zahrievaniu panvíc bez obsahu, prehriatiu alebo tepelným šokom.
- Panvice s nepriľnavým povrchom nie sú vhodné do umývačky riadu.
- Odporúčame ručné umývanie mäkkou špongiou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálne panvice so štandardným povrchom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| EAN: | 3011248480209 |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 20 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné na indukciu, Bez PFOA |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| Séria: | de Buyer Choc Resto Induction |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 200 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavý povrch |
| Pôvod značky: | Francúzsko |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké (1,2 – 2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Francúzsko |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Nepriľnavá vrstva |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Spoločnosť de Buyer bola založená takmer pred 190 rokmi vo francúzskom Faymont-Val d’Ajol. Hrdá na svoje korene, obhajuje tradíciu a kvalitu francúzskeho dizajnu do dnešných dní. Výroba riadu je prevažne ručná a svoju úlohu zohráva aj po desaťročia odovzdávané know-how. Objavte širokú škálu odborných kuchynských a cukrárskych potrieb, ktoré sú perfektne prispôsobené profesionálom aj gurmánom a ochutnajte Made in France! | ![]() |
