Santoku nôž SWISS MODERN 17 cm, s oválnymi drážkami, čierny, Victorinox
Kód: VN6905317KB100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nôž je určený predovšetkým na prípravu ázijských jedál, je vhodný na prípravu mäsa, rýb a zeleniny. Oválne výrezy na oboch stranách noža zachytávajú počas krájania vzduch, takže sa kúsky mäsa a iné imgrediencie neprilepia na nôž.
- Presne naostrená čepeľ z nehrdzavejúcej ocele
- Výrezy umožňujú krájanie bez toho, aby sa potraviny prilepili na nôž
- Rukoväť z vysokokvalitného plastu
Séria Swiss Modern
Rad nožov Victorinox Swiss Modern ponúka pôsobivý výkon, keď sú nože vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, sú vysoko odolné voči opotrebeniu a precízne nabrúsená čepeľ umožňuje ľahké rezanie aj tých najmenších kúskov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože santoku z nerezovej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 7611160092472 |
| Farba: | Čierná |
| Rozmer: | 17 cm |
| Dĺžka čepele: | 17 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Japonský a Santoku nôž |
| Séria: | Victorinox Swiss Modern |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár