Wok CARBONE PLUS 36 cm, oceľ, de Buyer
Kód: DB511435Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšia z radu kvalitných panvíc tejto značky de Buyerktorá je celosvetovo uznávaná najmä v profesionálnej sfére, kde sú oceľové panvice veľmi obľúbené pre svoje nenahraditeľné vlastnosti pri pečení mäsa alebo zeleniny. To isté platí aj pre oceľové panvice Carbone Plus, ktoré sú prakticky nezničiteľné, rýchlo sa zahrievajú a dokonale vedú teplo. Vyznačujú sa hrúbkou materiálu 2,5 - 3 mm a sú vhodné pre všetky varné dosky vrátane indukčných.
Panvica wok Carbone Plus je určená špeciálne pre indukčné varné dosky a zdravé varenie, ktoré vyžaduje málo tuku. Jeho dokonale zaoblený oceľový povrch je odolný proti poškriabaniu a nedeformuje sa. Panvica používaním sčernie a jej povrch sa stane nepriľnavým.
- Vysoko kvalitná oceľ bez chemických prísad PTFE a PFOA
- Použitá oceľ je100% prírodný materiál
- Panvice vhodné na grilovanie, pečenie
- Čím viac sa panvica používa, tým lepšie sú jej nepriľnavé vlastnosti
- Odolnosť voči poškriabaniu, možnosť použitia kovových nástrojov
- Vynikajúca tepelná vodivosť
- Robustné prevedenie, veľmi dlhá životnosť
- POZOR! Možno používať iba so stojanom pre panvicu wok Carbone Plus značkyde Buyer !
Ako správne používať panvice oceľové panvice:
Pred prvým použitím: panvicu vypláchnite vriacou vodou a dobre osušte. Nalejte do panvice olej do výšky cca 1 mm a zahrievajte asi 5 minút. Olej vylejte a panvicu vytrite papierovou kuchynskou utierkou. Čím častejšie budete panvicu používať, tým lepšie budú výsledky pri varení. Čím čiernejší bude vnútorný povrch, tým lepšie nepriľnavé vlastnosti bude mať. Panvicu neumývajte v umývačke riadu, stratí tým svoje nepriľnavé vlastnosti a bude korodovať.
Postup pri varení: panvicu s trochou oleja zahrejte. Až bude dostatočne rozpálená, opečte pokrm sprudka z oboch strán. Stlmte teplotu a dopekajte podľa potreby.
Starostlivosť po použití: Odstráňte zvyšky jedál a opláchnite panvicu vriacou vodou. Následne ihneď utrite utierkou, aby si panvica zachovala svoje vlastnosti a predišli ste vzniku hrdze.
Čistenie a údržba: použite hrubú morskú soľ (bez vody), ktorú vložíte do panvice a 1:30 min zahrievate na vysoký stupeň. Následne vytrite papierovou kuchynskou utierkou. Hrubá morská soľ odstráni pripečené zvyšky a nežiaduce pachy. Následne potrite olejom a uskladnite na suchom mieste.
POZOR! Nikdy nenechávajte panvicu odmočiť. Keď sa pokrm pripáli, vydrhnite panvicu hrubou hubkou. Neumývajte v umývačke riadu!
Oceľová panvica a indukcia:
Oceľ (železo) je veľmi reaktívny vodič tepla a jeho indukčný vykurovací výkon je preto výnimočný. Dodržiavajte preto nasledujúce pokyny týkajúce sa indukčného variča:
- nepoužívajte maximálny výkon. Aj nižší výkon na indukcii stačí na skvelé opečenie.
- nepoužívajte funkciu Booster (rýchle spustenie ohrevu)
- panvicu neprehrievajte, ak je prázdna
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľové wok panvice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.46 kg |
| EAN: | 3011245114350 |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Oceľ |
| Rozmer: | 36 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné na indukciu, Na otvorený oheň, Bez PFOA, Neobsahuje PTFE |
| Typ produktu: | WOK panvica |
| Séria: | de Buyer Carbone Plus |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 200 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavé po vypálení |
| Pôvod značky: | Francúzsko |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké (1,2 – 2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Francúzsko |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej vrstvy |
| Rýchlosť nahriatia: | Pomalšie nahriatie (4 - 6 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Spoločnosť de Buyer bola založená takmer pred 190 rokmi vo francúzskom Faymont-Val d’Ajol. Hrdá na svoje korene, obhajuje tradíciu a kvalitu francúzskeho dizajnu do dnešných dní. Výroba riadu je prevažne ručná a svoju úlohu zohráva aj po desaťročia odovzdávané know-how. Objavte širokú škálu odborných kuchynských a cukrárskych potrieb, ktoré sú perfektne prispôsobené profesionálom aj gurmánom a ochutnajte Made in France! | ![]() |
