Pohár na červené víno Bourgogne

Kód: ES541002
€29,49
Skladom (> 5 Ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľký pohár na červené víno. Hodí sa na zvýraznenie jemnejších nuáns zložitejších a rafinovaných červených vín, ako je Barolo či Burgundské.

Séria pohárov Eva Solo z ručne fúkaného skla bola navrhnutá v spolupráci s vinármi tak, aby preniesla do popredia všetky nuansy chuti. Každý kus bol dizajnovaný s úmyslom pomôcť vínu prejaviť všetky jeho kvality.

Spoločná a unikátna črta celej série pohárov Eva Solo, skosenie pod uhlom 14 stupňov, má zosilniť chute vína a umožniť rôzne ochutnávanie nápojov v závislosti od toho, či používate horný alebo dolný okraj pohára. Navyše pomáha vypiť pohár až do dna bez namáhania krčnej chrbtice.

Každý pohár je v pravom zmysle slova umeleckým dielom. Pôžitok z vína je možné mať vďaka estetickému zážitku ešte väčší.

Dodatočné parametre

Kategória: Poháre, Poháre Eva Solo
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Poháre

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431