Poháre Viognier/Chardonnay Veritas Riedel

Kód: RD644905
€49,99 –8 %
Poháre Viognier/Chardonnay Veritas Riedel
€49,99 –8 % €45,90
Skladom (13 Ks)

Poháre Viognier/Chardonnay Veritas, Riedel sa odporúčajú na:

Detailné informácie

Podrobný popis

Poháre Viognier/Chardonnay Veritas, Riedel odporúčame na:

  • Chardonnay
  • Viognier
  • Pinot (Blanc, Grigio, Gris)
  • Albariño

Séria VERITAS:

Kolekcia pohárov uvedená na trh v roku 2014

Veritas sú neprekonateľne tenké a ľahké, strojovo vyrábané poháre z olovnatého krištáľu. Poháre Veritas v sebe spájajú šarm ručne fúkaného skla s neomylnou presnosťou spracovania, ktoré možno dosiahnuť iba strojovou výrobou. Táto séria obsahuje tvary pohárov na najobľúbenejšie svetové odrody vín. Séria Veritas kombinuje to najlepšie z dizajnu pohárov Riedel s najmodernejšími technológiami výroby.

Funkčné, kvalitatívne hodnotné, cenovo prístupné, vyrábané vo veľkých počtoch – spoločnosti Riedel sa podarilo presvedčiť konzumentov aj reštauratérov po celom svete, že pôžitok z vína začína pri správnom pohári.

Kolekcia Veritas, rovnako ako Vinum od Georga Riedela sa riadi princípom, že obsah definuje formu. Táto séria je veľmi vhodným variantom vašej „vitrum-vínotéky“ na každý deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Poháre
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Poháre
Materiál: Sklo
Séria: Riedel Veritas

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nápojové sklo rakúskej značky Riedel v sebe spája vyše 250 rokov tradícií s modernými technológiami a inováciami. Značka si vybudovala vo svete profesionálnych somelierov aj zapálených milovníkov vína meno vďaka pohárom, ktoré sú špecificky tvarované podľa jednotlivých odrôd vína. Produkty zo sklární Riedel sú zárukou prvotriednej kvality, nadštandardnej funkčnosti a vybraného dizajnu. 104400