Uteráky na ruky

7 položiek celkom
Uterák CARO 50 x 100 cm, biela, Blomus
Sticker
€29,07
BM66305
Uterák na ruky CARO 30 x 30 cm, krémová, Blomus
Sticker
€17,85
BM69006
Uterák na ruky CARO 30 x 30 cm, tmavohnedá, Blomus
Sticker
€17,85
BM69007
Uterák CARO 50 x 100 cm, čierna, Blomus
Sticker
€29,07
BM66308
Uterák na ruky CARO 30 x 30 cm, sivočierna, Blomus
Sticker
€17,85
BM69005

Uteráky na ruky - dodajú vašej kúpeľni nádych luxusu

Čo sú to uteráky na ruky?

Uteráky na ruky sú malou, ale nevyhnutnou súčasťou kúpeľne alebo kuchyne. Tieto uteráky sa dodávajú v rôznych veľkostiach a dizajnoch a sú určené na sušenie rúk po ich umytí. uterák na ruky je veľmi dôležitý na udržanie čistých a suchých rúk, ako aj na obmedzenie prenosu chorôb a baktérií. Na stránke Kulina sme starostlivo vybrali tie najlepšie uteráky od renomovaných výrobcov, ako sú napr Blomus a Hübsch.

Ako sa starať o uteráky na ruky?

Či už máte rodinu, alebo žijete sami, je veľmi dôležité starať sa o uteráky na ruky. Zatiaľ čo uteráky na kúpanie máte vo zvyku prať raz za týždeň alebo dva, uteráky na ruky môžete zabúdať prať často, čo môže spôsobiť, že postupne stratia svoju nadýchanú mäkkosť a sviežosť.

Aby ste predišli nežiaducemu zápachu alebo hromadeniu baktérií na uterákoch na ruky, odporúčame ich často prať, najlepšie raz týždenne alebo častejšie. Závisí to od počtu členov rodiny. Majte na pamäti, že pri praní by ste mali používať len jemné pracie prostriedky, pretože používanie silnejších chemikálií, ako sú bielidlá alebo zmäkčovadlá, môže spôsobiť zníženie absorpčnej schopnosti vlákien.

Aký je najlepší materiál na uterák na ruky?

Pri určovaní vysokokvalitných uterákov je potrebné zohľadniť niekoľko faktorov vrátane veľkosti, farby a predovšetkým materiálu a hustoty vlákien. Hoci sa na výrobu uterákov na ruky používajú rôzne materiály, za najkvalitnejšie sa zvyčajne považuje bavlna vďaka svojej mäkkosti, savosti a trvanlivosti.

Bavlna je prirodzene pružná tkanina, ktorá je príjemná a pohodlná na pokožku, a preto je ideálna na použitie ako uterák na ruky. Sú tiež odolné voči opakovanému praniu a sušeniu bez straty kvality. Bavlnené uteráky na ruky sú tiež dosť savé, takže vlhkosť z vašich rúk sa do nich rýchlo vstrebáva. Vďaka tomu je ideálny na použitie ako uterák na ruky , pretože účinne vysušuje ruky a zabraňuje šíreniu baktérií.

Ďalšie kúpeľňové textílie nájdete v našej kolekcii uterákov a osušiek.