Čistiaca pasta na medený riad Prima Matera 150 ml de Buyer

Kód: DB420001N
Značka: de Buyer
€25,60
Skladom (>5 Ks)

Originálna pasta de Buyer na čistenie medeného riadu PRIMA MATERA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálna pasta značky de Buyer na čistenie medeného riadu PRIMA MATERA.

Údržba medeného riadu PRIMA MATERA:

Na čistenie medi používajte špeciálnu pastu na medený riad PRIMA MATERA najlepšie po každom použití. Vnútorný povrch z nehrdzavejúcej ocele môžete umývať bežným spôsobom. Medený riad sa neodporúča umývať v umývačke. Prípravky do umývačky totiž obsahujú vysoké množstvo chlóru.

Použitie: Riad najprv umyte vodou so saponátom. Namočte hubku do horúcej vody, naberte čistiacu pastu a podľa potreby rozotrite po povrchu riadu. Opláchnite horúcou vodou a utrite dosucha.

Čo je riad PRIMA MATERA?

Tradičná francúzska značka de Buyer priviedla na trh svetovú novinku – exkluzívny medený riad vhodný aj na indukciu. Spoločnosť de Buyer, založená roku 1830, je desiatky rokov uznávaná predovšetkým v profesionálnej gastronómii. S riadom radu PRIMA MATERA rozširuje svoje pôsobenie aj do náročných domácností. Riad so špeciálnym feromagnetickým dnom je vhodný na všetky typy sporákov, ale predovšetkým je určený na indukciu. PRIMA MATERA sa vyznačuje perfektným spracovaním, robustnými nitovanými rukoväťami, steny majú nadštandardnú hrúbku 2 mm. 10 % predstavuje vnútorná vrstva z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je veľmi ľahká na údržbu, neprenáša do pokrmu žiadne pachy a je úplne odolná proti všetkým potravinovým kyselinám. 90 % materiálu tvorí čistá meď s vynikajúcou tepelnou vodivosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie riadov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.23 kg
Farba: Medená
Objem: 0,1 l
Typ produktu: Umývanie riadu
Séria: de Buyer PRIMA MATERA
K překladu: CZ AUTO
Margin: A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť de Buyer bola založená takmer pred 190 rokmi vo francúzskom Faymont-Val d’Ajol. Hrdá na svoje korene, obhajuje tradíciu a kvalitu francúzskeho dizajnu do dnešných dní. Výroba riadu je prevažne ručná a svoju úlohu zohráva aj po desaťročia odovzdávané know-how. Objavte širokú škálu odborných kuchynských a cukrárskych potrieb, ktoré sú perfektne prispôsobené profesionálom aj gurmánom a ochutnajte Made in France! 109140