Čistiaci pasta na medený riad PRIMA MATERA 150 ml, de Buyer

Kód: DB420001N
Akcia
Značka: de Buyer
€28,24 –25 %
Čistiaci pasta na medený riad PRIMA MATERA 150 ml, de Buyer
€28,24 –25 % €21,04
Skladom (4 Ks)

Originálna pasta de Buyer na čistenie medeného riadu PRIMA MATERA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálna pasta de Buyer na čistenie medeného riadu PRIMA MATERA.

Údržba medeného riadu PRIMA MATERA:

Na čistenie medi používajte špeciálnu pastu na medený riad PRIMA MATERA najlepšie po každom použití. Vnútorný povrch z nehrdzavejúcej ocele je možné umývať bežným spôsobom. Medený riad sa neodporúča umývať v umývačke riadu. Čistiace prostriedky do umývačiek riadu obsahujú vysoké množstvo chlóru.

Použitie: Najprv umyte riad mydlovou vodou. Namočte špongiu do horúcej vody, naberte čistiacu pastu a podľa potreby ju rozotrite po povrchu riadu. Opláchnite horúcou vodou a utrite do sucha.

Čo je riad PRIMA MATERA?

Tradičná francúzska značka de Buyer priniesla na trh svetovú novinku - exkluzívny medený riad vhodný aj na indukciu. Spoločnosť de Buyer bola založená v roku 1830 a už desaťročia je uznávaná najmä v profesionálnom gastronomickom sektore. S riadom zo série PRIMA MATERA spoločnosť rozširuje svoje pôsobenie aj do náročných domácností. Riad so špeciálnym feromagnetickým dnom je vhodný pre všetky typy sporákov, ale najmä pre indukciu. PRIMA MATERA sa vyznačuje dokonalým spracovaním, robustnými nitovanými rukoväťami, steny majú nadštandardnú hrúbku 2 mm. Z toho 10 % tvorí vnútorná vrstva z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa veľmi ľahko udržiava, neprenáša žiadne pachy do potravín a je úplne odolná voči všetkým potravinovým kyselinám. 90 % materiálu tvorí čistá meď s vynikajúcou tepelnou vodivosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie riadov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.23 kg
Farba: Medená
Objem: 0,1 l
Typ produktu: Umývanie riadu
Séria: de Buyer PRIMA MATERA
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť de Buyer bola založená takmer pred 190 rokmi vo francúzskom Faymont-Val d’Ajol. Hrdá na svoje korene, obhajuje tradíciu a kvalitu francúzskeho dizajnu do dnešných dní. Výroba riadu je prevažne ručná a svoju úlohu zohráva aj po desaťročia odovzdávané know-how. Objavte širokú škálu odborných kuchynských a cukrárskych potrieb, ktoré sú perfektne prispôsobené profesionálom aj gurmánom a ochutnajte Made in France! 109140