de Buyer Alchimy

9 položiek celkom
Súprava hrncov ALCHIMY, 8 ks, de Buyer
€975,99
DB360108
Rajnica na omáčku sada ALCHIMY, 3 ks, de Buyer
€449,40
DB360103
Kastról ALCHIMY 28 cm, 7 l, nehrdzavejúca oceľ, de Buyer DB360528
Sada hrncov ALCHIMY, 6 ks,, de Buyer
€563,50
DB360106
Rajnica na omáčku ALCHIMY 18 cm, 2 l, nerez, de Buyer
€150,60
DB360118

Vitajte vo výnimočnom svete de Buyer Alchimy, kategórie, ktorá kombinuje remeselnú zručnosť, inováciu a kulinársku excelenciu. S výnimočnými vlastnosťami a vynikajúcim výkonom de Buyer Alchimy revolucionalizuje vaše varenie a posúva ho na novú úroveň.

Kolekcia de Buyer Alchimy ponúka široký výber kuchynského riadu, vrátane panvíc, sauté panvíc, hrncov a ďalšieho. Každý kus je starostlivo spracovaný s najväčšou pozornosťou k detailu a najkvalitnejším materiálom, aby zabezpečil odolnosť a optimálne výsledky varenia. Inovatívny dizajn a pokročilé technológie de Buyer Alchimy zaručujú rovnomerné rozloženie tepla, presnú kontrolu teploty a vynikajúci výkon pri varení.

Jednou z výnimočných vlastností de Buyer Alchimy je jej výborné nelepivé povrchové spracovanie. Odolný a bez PFOA nelepivý povrch umožňuje ľahké uvoľnenie jedla, jednoduché čistenie a zdravšie varenie s menším množstvom oleja alebo masla. Sbohom prilepenému jedlu a ahoj bezstarostnému vareniu a upratovaniu s de Buyer Alchimy.

Skúste umenie varenia s de Buyer Alchimy. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny kuchár alebo vášnivý domáci kuchár, táto kolekcia vám zlepší kulinárske zručnosti a inšpiruje vás k vytváraniu lahodných majstrovských diel. Od pečenia a sotovania po dusenie a varenie, de Buyer Alchimy prináša vynikajúce výsledky každý raz.

Investujte do výnimočnej kvality a výkonu kuchynského riadu de Buyer Alchimy. Preskúmajte našu rozmanitú ponuku produktov ešte dnes a objavte výhody profesionálneho kuchynského riadu vo vašej kuchyni. S de Buyer Alchimy sa varenie stáva umením a každé jedlo je majstrovským dielom.