Vešiak na uteráky MENOTO, matná nehrdzavejúca oceľ, Blomus

Kód: BM68839
Značka: Blomus
€24,40
Skladom (1 Ks)

Samolepiaci háčik MENOTO z matnej nehrdzavejúcej ocele je elegantným doplnkom vašej kúpeľne. Jeľahké hoopraviť. Jeho nosnosť je maximálne 0,5 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Háčik samolepiaci z matnej nehrdzavejúcej ocele MENOTO je elegantným doplnkom do Vašej kúpeľne.Jednoducho sa upevňuje. Jeho nosnosť je max. 0,5 kg.

Háčik samolepiaci matná nehrdzavejúca oceľ MENOTO v skratke:

  • Vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele
  • Rozmer: výška 6 cm, šírka 6 cm, hĺbka 2,6 cm
  • Jednoduché upevnenie
  • Nosnosť max. 0,5 kg

Charakteristikou ucelenej série MENOTO je dizajn čistých, jednoduchých línií. Objavíte tu kompletný rad doplnkov do kúpeľne z matnej nehrdzavejúcej ocele.

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Háčiky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
Materiál: Nerezová oceľ
Typ produktu: Doplnok do domu
Séria: Blomus MENOTO
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139