Hrniec SNACK SET 14 cm, 1 l, Fissler

Kód: FS812614
Značka: Fissler
€54 –12 %
Hrniec SNACK SET 14 cm, 1 l, Fissler
€54 –12 % €47
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Sada na občerstvenie Fissler je určená pre malé domácnosti. Malý objem riadu umožňuje pripraviť 1-2 porcie a varenie je tak úsporné. Veľkosť riadu by mala vždy zodpovedať množstvu porcií, ktoré sa chystáte variť. So súpravou na občerstvenie Fissler si môžete zariadiť prvú garsónku, domácnosť jednotlivca alebo potešiť starších či novomanželov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riad Fissler snack set je určený do malých domácností. Malý objem hrncov umožňuje prípravu 1 - 2 porcií a varenie je tým úsporné. Veľkosť riadu by mala totiž kráčať vždy ruka v ruke s množstvom porcií, ktoré sa chystáte variť. S riadom Fissler snack set si môžete vybaviť prvý študentský byt, single domácnosť alebo potešiť seniorov či novomanželov.

  • Malé objemy a vysoká kvalita vyhotovenia
  • Vonkajší leštený vzhľad a vnútorný hladký saténový povrch
  • Riad z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10
  • Vynikajúca tepelná vodivosť dna
  • Komfortná rukoväť – pri manipulácii nepotrebujete chňapku
  • Odolné proti opotrebovaniu, poškrabaniu
  • Zahnutý širší okraj umožní čisté vylievanie bez kvapiek
  • Dno SuperThermic vhodné na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie
  • Možno použiť v rúre / s pokrievkou do 180 °C
  • Vhodné do umývačky riadu

Hrniec snack set je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (18 % chrómu, 10 % niklu, 72 % ocele), veľmi dobre sa čistí, je hygienický a mimoriadne odolný proti korózii. Uchá hrnca aj úchyt pokrievky zostávajú chladné aj počas varenia a zvyšujú tak bezpečnosť manipulácie.

Sklenená pokrievka s veľkým úchytom tesne prilieha k okraju hrnca, vďaka čomu je doba varenia kratšia a suroviny si tak zachovávajú viac chuti, farby aj vitamínov. Vylievanie bez nehody poistí zahnutý širší okraj hrnca.

Perfektne rovné dno SuperThermic je vhodné na použitie na všetkých zdrojoch tepla, vrátane indukcie. Teplo je distribuované rovnomerne a varenie je energeticky aj časovo úsporné. Vnútorný povrch panvice je dokonale hladký a dobre sa čistí. Spojenie dna a stien je u riadu Fissler vždy plné, bez dutých priestorov. Prechod medzi dnom a stenami je zaoblený – oceníte ho predovšetkým pri miešaní hustého obsahu, keď je nutné vareškou plynule kopírovať celý obvod hrnca.

Naše tipy úsporného varenia: na energeticky úsporné varenie je potreba nájsť správnu mieru intenzity ohrevu. Pokrm vo vnútri hrnca by sa mal variť len mierne, s malým množstvom unikajúcej pary. Príliš veľa pary signalizuje nutnosť zníženia teploty!

Každé 3 sekundy sa na celom svete predá 1 výrobok značky Fissler!

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb pre domácnosť a kuchyňu. Prostredníctvom svojho obchodného zastúpenia pôsobí na všetkých svetových kontinentoch vo vyše 80 krajinách. Označenie "Superznačka z Nemecka" právom radí Fissler medzi najvplyvnejšie značky. Silný dôraz na inováciu a vývoj trvajúci dlhé desaťročia oprávnene prispieva k produkcii výrobkov, ktoré vám umožnia prežiť často nudné technologické postupy hravým a novým spôsobom. Každý rok zákazníci netrpezlivo očakávajú novinky, ktoré ich budú baviť. Fissler je priekopníkom nových trendov, čo dokladá aj rad patentov a dizajnových ocenení. Za zmienku rozhodne stojí aj riadenie kontroly, ktorá prebieha celým procesom výroby pod prísnymi štandardmi. Moderné výrobné technológie a nové kontrolné nástroje garantujú tú najvyššiu kvalitu. Už viac než 170 rokov Fissler stavia na 3 kľúčových pilieroch – technologickom know-how, dokonalej výrobe a veľkej inovačnej sile. Cieľom všetkých 700 zamestnancov je to jediné – výrobok prispôsobený potrebám zákazníka. Varenie musí našich zákazníkov tešiť! Made in Fissler (Germany)

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické hrnce
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.9 kg
Farba: Strieborná
Materiál: Nerezová oceľ
Rozmer: 14 cm
Vlastnosti: Vhodné do umývačky
Typ produktu: Hrniec
Séria: Fissler snack set
K překladu: CZ AUTO
Margin: E
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb do domácnosti a kuchyne. Jej riad vyniká precíznym spracovaním, účelnosťou a dômyselným dizajnom. Hoci je Fissler jednou z nemeckých superznačiek,stále zostáva rodinným podnikom. 104350