DOPRAVA ZADARMO

MIYABI

Magnetický stojan na nože 20,5 x 42,5 x 23 cm

bambusové drevo

  • 119,57 €
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: MB34532100
Značka: MIYABI
Farba / rozmery: v 20,5 cm, š 42,5 cm, h 23 cm
Materiál: bambus
magnet

Popis produktu

Magnetický stojan na nože MIYABI z bambusu a magnetu predstavuje veľmi reprezentatívnu formu ukladania nožov. Ponúka jednoduchý a bezpečný úložný priestor, ktorý je navyše veľmi hygienický a dobre sa čistí. Nože sú vystavené na kuchynskej linke, stále po ruke, a ostrie je chránené pred otupením.

Len s pomocou kvalitného príslušenstva máte vaše nože stále po ruke a pritom chránené.

  • Bezpečné a efektné uloženie nožov
  • Moderný minimalistický vzhľad
  • Max. množstvo uložených nožov 6 ks
  • Prírodný materiál bambus

Krása a precíznosť sú hlavné črty japonskej kultúry, rovnakú filozofiu ctí aj značka MIYABI z japonského Seki – centra japonského nožiarstva, už od 14. storočia. Japonský tradičný výrobca nožov spojil svoje precízne remeselné spracovanie s osvedčenými výrobnými postupmi a úrovňou nemeckej značky ZWILLING J. A. HENKELS. Obchodná skupina ZWILLING si tak mohla svoje portfólio rozšíriť o vlastnú výrobu autentických japonských nožov a to priamo v centre japonského nožiarskeho priemyslu.

Výroba japonských mečov je v Zemi vychádzajúceho slnka tradíciou už dlhé storočia. Samurajské meče boli a sú obdivované kvôli svojej jedinečnej elegancii, ostrosti, kráse a technickej dokonalosti. Precízne spracované nástroje MIYABI s autentickou japonskou čepeľou sú dôstojným nasledovníkom tejto tradície. Ohromujúca bezmála „chirurgická“ ostrosť nožov zachová štruktúru používaných surovín. Buďte nároční ako japonskí šéfkuchári a vaším cieľom vždy bude dokonale vyzerajúci chutný pokrm.

KÓD VÝROBCA: 34532-100

O značke MIYABI

MIYABI

Tradičný japonský výrobca nožov Miyabi spojil precízne remeselné spracovanie s osvedčenými výrobnými postupmi a štandardmi nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. HENCKELS. Výsledkom tejto vzájomnej spolupráce sú luxusné, krásne a výnimočne ostré nože vychádzajúce z tradície japonského nožiarskeho umenia.