Nôž na šunku CLASSIC 23 cm, biely, Wüsthof
Kód: WU1040200823100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nôž na šunku získal svoje pomenovanie vďaka svojej ostrosti a tvaru čepele, ktorý je navrhnutý tak, aby čepeľou krájal veľmi tenké plátky tvrdých surovín, najmä šunky. Vďaka týmto vlastnostiam je tento nôž ideálny na ovocie, zeleninu aj mäso, rovnako ako na orezávanie pečeného mäsa. Dutý výbrus na čepeli zabraňuje prilepeniu tenkých a mäkkých plátkov na čepeľ.
Špecifikácia:
- Prirodzené vyváženie vďaka hlave a plne kovanej rukoväti
- Plná ochrana prstov zaisťuje bezpečnejšiu prácu
- Kované z jedného kusu nerezovej ocele WÜSTHOF
- Kované v Solingene, Nemecko
Čepeľ:
- Materiál: chróm-molybdén-vanádiová oceľ (X50CrMoV15)
- Tvrdosť: 58 Rockwell
- PEtec (Precision Edge Technology)
- Ručné finálne leštenie
- Uhol brúsenia: 28°
Rukoväť:
- Materiál: POM (syntetika)
- Tri nity: nehrdzavejúca oceľ
- Farba: biela
Parametre:
- Dĺžka čepele: 23 cm
- Výška čepele: 3,1 cm
- Dĺžka rukoväte: 12,6 cm
- Celková dĺžka: 35,6 cm
- Hmotnosť: 171 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože na šunku a údeniny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 4002293112220 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 23 cm |
| Dĺžka čepele: | 23 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Špeciálny nôž |
| Séria: | WÜSTHOF Classic White |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Domovom nemeckej rodinnej spoločnosti Wüsthof je Solingen, mesto s niekoľkoročnou nožiarskou tradíciou. Značka tu od roku 1814 vyrába pomocníkov na krájanie v tej najvyššej kvalite. V jej širokom sortimente nájdete nože na každý jednotlivý kulinársky výkon ako aj ďalšie vybavenie do kuchyne. | ![]() |
