DOPRAVA ZADARMO

ZWILLING

Súprava steakových nožov 6-dielna

rukoväť z ABS plastu

  • 106,00 €
  • na objednávku, dodanie do 5 týždňov
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZW39029001
Značka: ZWILLING
Dizajnér: Studio Matteo Thun & partners
Farba / rozmery: dĺžka čepele 12,5 cm, celková dĺžka 22,5 cm, výška čepele 2 cm, váha 60 g
Materiál: ručne brúsené
rukoväť: plast
špeciálna oceľ ZWILLING

Popis produktu

Steakový nôž ZWILLING® disponuje robustnou a zároveň štíhlou čepeľou. Tvar noža je priamo navrhnutý na porciovanie šťavnatých steakov. Ostré hrany noža totiž ľahko prenikajú mäsom. Za zmienku rozhodne stojí aj organický dizajn noža navrhnutý dizajnérmi zo štúdia Matteo Thun. Tieto nože sú nielen dizajnérskym počinom, získajú si vás tiež svojou mimoriadnou odolnosťou. Robustné vyhotovenie čepele a rukoväť z odolného ABS plastu vám bude slúžiť dlhé roky. Bezpečnostné tvarovanie rukoväti zaručí, že aj pri krájaní pevnejších kusov mäsa zostane ruka presne tam, kde má. Rukoväť s tromi nitmi je tradičná pre všetky západné nože, dizajnérom sa však podarilo tradícii vdýchnuť aj trochu moderného štýlu, čím sa nože stali dokonale nadčasovými.

  • Puristický a nadčasový dizajn, elegantné línie, špičkový výkon
  • Hladký prechod medzi záštitou a rukoväťou
  • Špeciálna oceľ vyrábaná pre spoločnosť ZWILLING J. A. Henckels
  • Možno umývať v umývačke riadu, odporúčame ale ručné umývanie

Brúsenie nožov ZWILLING

Každý nôž je potreba z čas na času nabrúsiť. Na brúsenie nožov zo série ZWILLING® Pure odporúčame ocieľku s vrstvou karbidu volfrámu 23 cm TWIN® 1731, možno použiť aj brúsky a ocieľky ZWILLING. Ponúkame tiež originálne brúsenie priamo u výrobcu - zaistíme odoslanie noža do spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels v Nemecku. V prípade potreby môžeme odporučiť nožiarstvo so skúsenosťami s brúsením nožov značky ZWILLING v Prahe.

KÓD VÝROBCA: 39029-001

O značke ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním.