DOPRAVA ZADARMO

MIYABI

Brúska na japonské nože

s diamantovými a keramickými kotúčikmi

  • 88,78 €
  • na sklade 2 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: MB34536007
Značka: MIYABI
Farba / rozmery: v 6 cm, š 3,5 cm, d 21 cm
Materiál: ABS plast
diamantový povrch
keramický povrch

Popis produktu

Brúska MIYABI s keramickými kotúčikmi poskytne vašim nožom jednoduché a efektívne naostrenie. Vďaka prednastavenému uhlu si môžete byť istí, že nôž brúsite v ideálnej polohe. Ostrenie prebieha v dvoch krokoch. Najprv sa nôž preťahuje medzi kotúčikmi s diamantovým povrchom, aby získal dokonalú ostrosť. Honovanie dokončíte niekoľkými ťahmi medzi keramickými kotúčikmi, ktoré celý proces dokončia. Aj týmto jednoduchým a efektívnym spôsobom dosiahnete extrémnu ostrosť. Váš nôž bude ľahko prenikať všetkými druhmi mäsa aj ostatnými potravinami.

Používanie tejto brúsky je veľmi jednoduché a bezpečné. Silikónové podložky podporia stabilitu a zabránia kĺzaniu brúsky po podložke. Ergonomická rukoväť je vyrobená z dobre udržiavateľného plastu a sedí v pravej aj ľavej ruke. Hoci je základňa primárne určená na ostrenie nožov MIYABI, môžete ju použiť na akékoľvek oceľové nože.

  • Kotúčik s diamantovým povrchom na základné brúsenie
  • Keramický kotúčik na jemné honovanie
  • Stabilita a bezpečnosť
  • Ergonomická rukoväť
  • Vhodné pre pravákov aj ľavákov

KÓD VÝROBCA: 34536-007

O značke MIYABI

MIYABI

Tradičný japonský výrobca nožov Miyabi spojil precízne remeselné spracovanie s osvedčenými výrobnými postupmi a štandardmi nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. HENCKELS. Výsledkom tejto vzájomnej spolupráce sú luxusné, krásne a výnimočne ostré nože vychádzajúce z tradície japonského nožiarskeho umenia.