WMF

Brúska na nože Gourmet

2 stupne

  • 20,50 €
  • na sklade 10 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Táto brúska na nože je vybavená dvoma keramickými doštičkami, ktoré môžete nastaviť v dvoch stupňoch: na predbrúsenie a dobrúsenie. Pre bezpečnú manipuláciu má brúska drážku na vedenie noža a protišmykové body na spodnej strane.

Pomocou brúsky na nože alebo ocieľky môžete kvalitný nôž kedykoľvek ľahko a účinne naostriť, pretože aj ten najkvalitnejší nôž časom stráca svoju ostrosť. So správnou technikou a správnou ocieľkou z keramiky alebo chromo-vanádiovej ocele by ste mali nôž naostriť pred každým použitím, resp. po ňom. Alternatívu k ocieľke predstavujú WMF brúsky na nože. Majú niekoľko stupňov, podľa ktorých môžete nôž rôzne predbrúsiť alebo jemne dobrúsiť. Pri brúskach z keramiky a ocele môžete v prípade, že nôž ťaháte rovno, docieliť optimálny výsledok ostrosti. WMF brúsky na nože sa vyznačujú dlhou trvanlivosťou a jednoduchým zaobchádzaním.

KÓD VÝROBCA: 18.8027.6270

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Kód: WM1880276270
Značka: WMF
Dizajnér: Peter Bäurle
Farba / rozmery: š 7,5 cm, d 20 cm
Materiál: keramika
plast