WMF

Bylinková záhradka - 3 samozavlažovacie kvetináče Gourmet

  • 71,90 €
  • nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Bylinková záhradka WMF obsahuje:

  • 3x samozavlažovací kvetináč s knôtom
  • 1x miska na vodu s vekom

Čerstvé bylinky patria neodmysliteľne k modernej kuchyni. Rozmaznávajte ich dômyselným zavlažovacím systémom od WMF!

Súprava na bylinkovú záhradku obsahuje kvetináčiky z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú vybavené špeciálnym knôtom. Tie sa usadia do plastovej nádržky na vodu, ktorá je zakrytá odnímateľným vekom. Vďaka tejto automatickej zálievke si môžete dopriať čerstvé bylinky bez nutnosti neustálej kontroly vlhkosti zeminy v kvetináčoch. WMF preberá starostlivosť o bylinky za vás!

Gourmet je názvom séria užitočných pomocníkov do kuchyne nemeckej spoločnosti WMF. Obsahuje rozličných pomocníkov pri varení nepostrádateľných: škrabky, krájače, sitká či cedníky. Nesmie chýbať palička na mäso, luskáčik na orechy alebo kvalitný mažiar.

Malí pomocníci prevažne z odolnej nehrdzavejúcej ocele, ktorý odvedú veľký kus práce a ušetria čas. Vďaka použitiu kvalitných materiálov a moderných technológií pri ich výrobe vám navyše vydržia slúžiť dlhé roky.

KÓD VÝROBCA: 06.4130.6040

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Kód: WM0641306040
Značka: WMF
Dizajnér: Jan Christian Delfs
Farba / rozmery: Ø kvetináča 10,8 cm, celková d 36 cm, š 12,5 cm, v 12,5 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
plast