Zarážka dverí ENTRA, nástenná montáž, 4 cm, Blomus

Kód: BM65353
Značka: Blomus
€24,43
Skladom (10 Ks)

Zarážka dverí ENTRA z matnej nehrdzavejúcej ocele s gumovým zakončením zabraňuje poškodeniu dverí a samotnej steny. Vyrába sa v dvoch veľkostiach. 4 cm dlhá zarážka je vhodná na pripevnenie na kľučku dverí. Ak však chcete umiestniť zarážku dverí tesne nad podlahu, odporúčame dlhšiu zarážku ENTRA, ktorá zastaví dvere vo vzdialenosti 8 cm od steny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dverová zarážka na stenu ENTRA je vyrobená z nehrdzavejúcej matnej ocele s gumovým zakončením. Pripevnená na stenu na mieste, kde by do steny narážala kľučka dverí, tlmí nárazy a zabraňuje zničeniu dverí aj samotnej steny.

Vyrába sa v dvoch veľkostiach. Môžete si tak vybrať takú, ktorá sa viac hodí do vášho interiéru. Zarážka s dĺžkou 4 cm je vhodná na pripevnenie do výšky kľučky dverí. Ak však chcete zarážku umiestniť pod úroveň očí, tesne nad zem, odporúčame dlhšiu zarážku ENTRA, ktorá zastaví dvere vo vzdialenosti 8 cm od steny.

Dverová zarážka na stenu ENTRA v skratke:

  • Vyrobená z matnej nehrdzavejúcej ocele a gumy
  • Rozmery: priemer 2,5 cm, dĺžka 4 cm
  • Dodáva sa vrátane montážnej súpravy
  • Vhodná na pripevnenie do výšky kľučky na dverách

Dodatočné parametre

Kategória: Figúrky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Typ produktu: Doplnok do domu
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139