WMF

Hrniec na cestoviny Mini 18 cm

s pokrievkou a vložkou

  • 62,99 € 46,99 €
  • na sklade 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Hrniec na cestoviny Mini je ideálny na prípravu malých porcií cestovín. Tie sa varia v špeciálnom nástavci, voda tak nemôže z hrnce prekypieť. Cestoviny sa potom dajú ľahko scediť. V hrnci je vnútorná stupnica.

Hrniec na cestoviny Mini WMF v skratke:

  • Hrniec na prípravu malých porcií cestovín
  • Voda z hrnca nemôže prekypieť
  • Vyrobený z Cromarganu®, veľmi kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele
  • Dno TransTherm® vhodné pre všetky typy sporákov
  • Majstrovsky prepracovaný do najmenšieho detailu

Nenahraditeľnými pomocníkmi na veľmi malé porcie pokrmov alebo pre jednočlenné domácnosti sú hrnce a panvice zo série WMF Mini. Riad v minirozmeroch šetrí svojimi jednotlivými dielmi miesto a jeho kolekcia je veľmi široká. Od kastróla až po servírovaciu panvicu nájdete v tejto sérii všetko, čo sa týka malých praktických domácich pomôcok.

Rovnako ako bežné série riadu je aj riad Mini vyrobený z kvalitného a veľmi trvanlivého Cromarganu® (ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ 18/10) a súčasne je vybavený univerzálnym dnom TransTherm® pre všetky typy sporákov. Riad Mini má vysoký lesk a je majstrovsky prepracovaný do najmenšieho detailu.

KÓD VÝROBCA: 07.1882.6040

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Kód: WM0718826040
Značka: WMF
Séria: WMF Mini
Farba / rozmery: Ø 18 cm, V max. 3,0 l, v 26,5 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu
vhodné na indukciu