WMF

Karafa na vodu so zlatým viečkom Basic 1,0 l

viečko z nehrdzavejúcej ocele v zlatom odtieni

  • 42,00 €
  • na sklade 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM0617706590
Značka: WMF
Séria: WMF Basic
Dizajnér: Köhler & Wilms Products
Farba / rozmery: v 30 cm, V 1,0 l, hmotnosť 970 g
Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
plast
silikón
WMF sklo

Popis produktu

Popíjate práve espresso alebo sa chystáte pripraviť veľkolepú hostinu pre vašich blízkych? Voda je ten pravý doplnok k obom činnostiam. Spoločnosť WMF vytvorila karafu na vodu na všetky príležitosti. Spĺňa požiadavky na hygienické servírovanie vody a ešte k tomu vo veľmi atraktívnom dizajne. Skvele vymyslené viečko karafu nielen automaticky uzatvára, ale vďaka integrovanému sitku zadrží vo vnútri kocky ľadu alebo kúsky ovocia pri nalievaní. Karafu je možné umiestniť do dverí chladničky.

Basic je základom do Vašej domácnosti. Kolekcia zahŕňa predmety na každodenné použitie v kuchyni a servírovanie na stôl. Cukornička, dávkovač na smotanu, na med, dávkovače na ocot a olej, karafy na vodu či chladiace nádoby v krásnom dizajne.

KÓD VÝROBCA: 06.1770.6590

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Vylepšujeme pre vás Kulinu!

Práve prebiehajú kľúčové zmeny v našom sklade, pre ešte rýchlejšie odbavenie vašich objednávok. Expedícia balíčkov je z tohoto dôvodu do 4.6.2020 pozastavená. Ďakujeme za pochopenie. Tím Kuliny.