Kvetináč NONA S 15 cm, svetlo šedá, porcelán, Blomus

Kód: BM65975
Značka: Blomus
€33,61
Skladom (3 Ks)

Kvetináče MONAdokonalým doplnkom každej domácnosti, v ktorej sú rastliny hlavným cieľom. Rustikálny dizajn bez glazúry ide ruka v ruke s najnovším trendom "v harmónii s prírodou". Kvetináče sú vyrobené z kvalitnej keramiky, ktorá dlho vydrží, ľahko sa čistí a skvele vyzerá. Každý kus je originál, rôzne farebné variácie a odreniny sú súčasťou dizajnu a patria k ručne vyrábaným produktom. Sú vhodné pre menšie izbové rastliny alebo bylinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvetináče NONA sú dokonalým doplnkom do každej domácnosti, kde hrajú rastliny hlavnú úlohu. Rustikálne vyhotovenie bez glazúry je v súlade s poslednými trendmi " v súlade s prírodou". Kvetináče sú vyrobené z kvalitnej keramiky, ktorá vydrží dlho, dobre sa čistí a vyzerá skvele. Každý kus je originál, rôzne farebné odchýľky a odreniny sú súčasťou dizajnu a patria k výrobkom, ktoré sú vyrábané ručne. Sú vhodné na menšie izbové kvetiny, tak aj na rastliny väčších rozmerov.

  • Jednoduchý dychberúci dizajn
  • Dokonalé vyhotovenie
  • Nádherný doplnok do každého interiéru

Dodatočné parametre

Kategória: Kvetináče a truhlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.06 kg
Farba: Šedá
Typ produktu: Kvetináč
Séria: Blomus NONA
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139