WMF

Lopatka na tortu Nuova

  • 10,40 €
  • na sklade 18 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM1291486040
Značka: WMF
Séria: WMF Nuova
Dizajnér: Jutta Keil
Farba / rozmery: d celková 23 cm, čepeľ 12 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Lopatka na tortu Nuova sa ponúka nielen ako pomôcka na servírovanie tort a koláčov, ale taktiež s ňou pri stole ľahko naservírujete pizzu, lasagne alebo paštiku. Vďaka trojuholníkovému tvaru je obzvlášť vhodná na servírovanie malých aj veľkých kúskov torty.

Lopatka na tortu Nuova v skratke:

  • Pomôcka na servírovanie tort a koláčov
  • Vhodná aj na servírovanie pizze nebo napr. lasagní
  • Vyrobená z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®
  • Možno ju umývať v umývačke riadu

Špeciálne príbory zo série Nuova z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® v leštenom prevedení vďaka svojmu premyslenému dizajnu uľahčujú každodenné činnosti, navyše sú krásne na pohľad. Kúzlo série Nuova tkvie v jej celistvosti a nadväznosti tvarov, jednotlivé kúsky príborov do seba dokonale zapadajú. Dizajnéri Jutta Keil a André Stocker ich obdarili atraktívnym a nadčasovým dizajnom, ktorý je vhodný na slávnostné príležitosti aj na každodenné použitie.

Príbor je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa ľahko čistí. Príbory je možné umývať v umývačke riadu.

KÓD VÝROBCA: 12.9148.6040

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.