produkt sa už nepredáva

Multifunkčné nožnice čierne

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Multifunkčné nožnice ZWILLING od nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels vyrobené zo špeciálnej ocele sú skutočným pomocníkom do domácnosti. Brit nožníc je tvrdený patentovanou metódou FRIODUR®, ostrie je navyše vybavené mikrozúbkami, ktoré pridržiavajú strihaný materiál. Precízna stredová skrutka umožňuje dokonalé zatváranie a ľahké prebrúsenie ostria.

Nožnice sú robustné, nezničiteľné. Môžete s nimi ľahko strihať bylinky, kvety, papier, textil či pevnejšie materiály ako kartónový papier. Rukoväť skvele padne do ruky, práca s nimi je pohodlná. Súčasťou nožníc je aj praktický integrovaný otvárač na korunkové a skrutkovacie uzávery, s nožnicami ľahko otvoríte aj zaváraninový pohár.

Multifunkčné nožnice ZWILLINGv stručnosti:

  • Bez námahy strihajú bylinky, kvety, papier a dokonca aj koberec
  • Integrovaný otvárač na korunkové a skrutkovacie uzávery
  • Zo špeciálnej ocele vyrábanej podľa požiadaviek ZWILLING J. A. Henckels s čiernou rukoväťou
  • Kované, robustné čepele pre dlhotrvajúcu životnosť
  • Ostrie nožníc je pre väčšiu tvrdosť, húževnatosť a odolnosť noža proti korózii tvrdené metódou FRIODUR®
  • Ručne brúsené

Použité technológie a materiály

Na výrobu nožníc bola použitá špeciálna vysoko kvalitná oceľ s optimálnym množstvom chrómu a uhlíka vyrábaná podľa špeciálnych požiadaviek výlučne pre spoločnosť ZWILLING J. A. Henckels. Táto oceľ s tvrdosťou cca 57 HRC podľa Rockwella je pružná, má dobrý počiatočný rezný výkon, dlhú životnosť ostria a perfektnú odolnosť voči korózii. Nožnice z tejto špeciálnej ocele sa navyše ľahko ostria

Vlastnosti ocele sú na účely výroby nožníc naviac ešte vylepšené špeciálnou patentovanou metódou tvrdenia FRIODUR®, kedy sa oceľ po zahriatí na teplotu cez 1000 °C a zakalení zmrazuje na -70 °C a potom ešte dvakrát ohrieva na teplotu cca 250 °C. Výsledná molekulová štruktúra významne zvyšuje tvrdosť, húževnatosť a odolnosť ostria nožníc proti korózii.

KÓD: ZW43927200

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu