WMF

Naparovač 20 cm Function 4

  • 92,90 €
  • na sklade 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Podrobné rozmery:

  • Ø 20 cm
  • hmotnosť hrnca 0,75 kg
  • šírka s uchami 29 cm
  • výška 10 cm

Parák 20 cm Function 4 je vhodný na šetrné varenie vo vodnej pare. Brokolica, zemiaky alebo fileta z lososa tak budú ihneď hotové. Parák s potravinami jednoducho zaveste nad vriacu vodu v hrnci a zavrite zasúvacou pokrievkou. Tento spôsob varenia je skutočne veľmi zdravý, pretože vitamíny a minerálne látky sa neuvoľňujú do vody. Okrem toho môžete tento parák s nožičkami použiť ako cedidlo.

Function 4 je séria hrncov pre individualistov. Oproti bežným sériám hrncov ponúka 4 doplnkové funkcie prostredníctvom variabilných pozícií pokrievky. Pokrievka má štyri rôzne pozície na vylievanie – na vyliatie celého obsahu, veľký otvor so sitkom, malý otvor so sitkom a uzavretá pozícia. Označenie pre presnú pozíciu pokrievky je umiestnené na kovovom kruhu. Pokrievka hrncov má silikónový prstenec, aby sa dala zavrieť úplne potichu. Každý hrniec zo série hrncov Function 4 má vnútornú stupnicu.

KÓD VÝROBCA: 07.6620.6380

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Kód: WM0766206380
Značka: WMF
Séria: WMF Function 4
Dizajnér: NOA Design
Farba / rozmery: Ø 20 cm, v 10 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu