Nožnice na kožičku nechty a nožnice na kožičku 2v1 TWINOX, Zwilling

Kód: ZW47355091
€50,40
Skladom (1 Ks)

Kombinované nožnice na nechty TWINOX® z matnej nehrdzavejúcej ocele a s niklovanou špičkou sú malé pevné nožnice s krátkym, mierne zahnutým, honovaným ostrím. Používajú sa na skrátenie a formovanie nechtov na rukách a nohách. Vďaka špeciálne brúseným čepeliam do tzv. vežovitej špičky možno tento nástroj tiež používať nielen ako nožnice, ale aj na kožu.

Detailné informácie

100 dní na vrátenie
100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielame
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00

Podrobný popis

Kombinované nožnice na nechty TWINOX® z matnej nehrdzavejúcej ocele a s niklovanou špičkou sú malé pevné nožnice s krátkym, mierne zahnutým, honovaným ostrím. Používajú sa na skrátenie a formovanie nechtov na rukách a nohách. Vďaka špeciálne brúseným čepeliam do tzv. vežovitej špičky možno tento nástroj tiež používať nielen ako nožnice, ale aj na kožu.

Kombinované nožnice na nechty TWINOX® v stručnosti:

  • Na strihanie nechtov a kože
  • Honované ostrie, niklovaná špička
  • Elegantný, nadčasový dizajn
  • Výborná kvalita spĺňajúca aj náročné požiadavky
  • Pohodlné a bezpečné použitie
  • Z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele odolnej voči korózii
  • Atraktívny saténovo hladký povrch
  • Dlhotrvajúca životnosť
  • S logom značky ZWILLING

Nástroje prémiovej série TWINOX® od nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels predstavujú harmonické spojenie špičkového dielenského spracovania a tej najlepšej nehrdzavejúcej ocele odolnej voči korózii. Môžete s nimi bez obáv pracovať aj v miestnostiach a krajinách s vyššou vlhkosťou vzduchu. Saténovo matný povrch nástrojov je veľmi príjemný na dotyk, vďaka premyslenému dizajnu sú praktické na použitie a krásne na pohľad.

V obsiahlom sortimente série TWINOX® nájdete nožnice na nechty aj kožu, klieštiky na nechty, kliešte na nechty alebo kožu, kadernícke nožnice, rôzne druhy pinziet či potrebné nástroje na manikúru. TWINOX® je tou najlepšou možnou starostlivosťou o Vaše ruky. Značka ZWILLING je celosvetovým synonymom kvality a zárukou dlhej životnosti výrobkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožničky na nechty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Počet kusov: 1 ks
Typ produktu: Beauty potreby
Séria: ZWILLING TWINOX®
K překladu: CZ AUTO
Margin: D
Výrobca: ZWILLING
Margin-category: A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním. 104438