WMF

Parný hrniec s pokrievkou z nehrdzavejúcej ocele 16 cm Mini

s parnou vložkou

  • 46,00 €
  • na sklade 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM0716836040
Značka: WMF
Séria: WMF Mini
Farba / rozmery: Ø 16 cm, V max. cca 1,5 l, v 15,5 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu
vhodné na indukciu

Popis produktu

Podrobné rozmery:

  • Ø 16 cm, V 1,5 l
  • hmotnosť 1 kg, hrniec 0,55 kg, parák 0,32 kg
  • šírka s uchami 24 cm
  • výška s pokrievkou 20 cm, bez pokrievky 15,5 cm, výška spodného hrnca 9 cm

Nenahraditeľnými pomocníkmi na veľmi malé porcie pokrmov alebo pre jednočlenné domácnosti sú hrnce a panvice zo série WMF Mini. Riad v minirozmeroch šetrí svojimi jednotlivými dielmi miesto a jeho kolekcia je veľmi široká. Od kastróla až po servírovaciu panvicu nájdete v tejto sérii všetko, čo sa týka malých praktických domácich pomôcok.

Rovnako ako bežné série riadu je aj riad Mini vyrobený z kvalitného a veľmi trvanlivého Cromarganu® (ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ 18/10) a súčasne je vybavený univerzálnym dnom TransTherm® pre všetky typy sporákov. Riad Mini má vysoký lesk a je majstrovsky prepracovaný do najmenšieho detailu.

KÓD VÝROBCA: 07.1683.6040

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Vylepšujeme pre vás Kulinu!

Práve prebiehajú kľúčové zmeny v našom sklade, pre ešte rýchlejšie odbavenie vašich objednávok. Expedícia balíčkov je z tohoto dôvodu do 4.6.2020 pozastavená. Ďakujeme za pochopenie. Tím Kuliny.