Eva Solo

Pohár na Cognac

1 kus v balení

  • 30,00 €
  • na sklade 10 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ES541014
Značka: Eva Solo
Dizajnér: 3PART
Materiál: kvalitné sklo
ručne fúkané

Popis produktu

Séria pohárov Eva Solo z ručne fúkaného skla bola navrhnutá v spolupráci s vinármi tak, aby preniesla do popredia všetky nuansy chuti. Každý kus bol dizajnovaný s úmyslom pomôcť vínu prejaviť všetky jeho kvality.

Spoločná a unikátna črta celej série pohárov Eva Solo, skosenie pod uhlom 14 stupňov, má zosilniť chute nápojov a umožniť ich rôzne ochutnávanie v závislosti od toho, či používate horný alebo dolný okraj pohára. Navyše pomáha vypiť pohár až do dna bez namáhania krčnej chrbtice.

Ak chcete mať zbierku pohárov Eva Solo úplnú, tu je pohár na vodu či nealkoholické nápoje. Jeho diskrétne a elegantné krivky prinesú nádych sviežosti a ľahkosti na slávnostný stôl alebo potešia pri raňajkách. Hodí sa na všetky situácie, pre každý interiér.

KÓD VÝROBCA: 541014

O značke Eva Solo

Eva Solo

Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete.