Staub

Servírovací stojan na 3 liatinové hrnce mini bambus

štýlová prezentácia aj ochrana stola

  • 51,61 €
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ST1190698
Značka: Staub
Farba / rozmery: bambus / 42 x 16 x 5 cm, hmotnosť 0,7 kg
Materiál: bambus

Popis produktu

Elegantný bambusový servírovací stojan na 3 liatinové mini hrnce typu "Cocotte" od francúzskeho výrobcu Staub v čierne farbe využijete na štýlové a zároveň praktické a bezpečné servírovanie pokrmov z mini hrncov tejto značky s priemerom 10 cm.

Bambusový stojan na prvý pohľad zaujme svojím vkusným dizajnom, ktorý krásne ladí s akýmkoľvek štýlom prestierania a vybavenia vašej kuchyne. Stojan má 3 okrúhle otvory, do ktorých presne zapadnú hrnce s priemerom 10 cm, a 3 obdĺžne otvory, do ktorých počas stolovania pohodlne odložíte pokrievky. Bambusový stojan môžete bez obáv kombinovať so všetkými farbami mini hrncov a docieliť tak ešte efektnejšie servírovanie pokrmov.

Vďaka stojanu bezpečne ochránite povrch stola pred horúcimi nádobami práve vytiahnutými z rúry či zloženými zo sporáka. Mini hrnce umiestnené do stojana veľmi ľahko a bezpečne prenesiete z kuchyne až na stôl, bez rizika popálenia alebo rozliatia obsahu.

  • Dĺžka 42 cm, šírka 16 cm, výška 5 cm, hmotnosť 0,7 kg
  • Dekoratívna aj praktická prezentácia vašich pokrmov
  • Do stojana presne zapadnú 3 mini liatinové hrnce typu "Cocotte" ⌀ 10 cm
  • 3 okrúhle otvory na hrnce, 3 obdĺžne otvory na pokrievky
  • Bezpečne ochráni povrch stola pred horúcim riadom vytiahnutým z rúry
  • Jednoduchý transport stojana s mini hrncami z kuchyne až na stôl
  • Krásny servírovací doplnok ladí s tradičným aj moderným prestieraním
  • Vyrobené z bambusového dreva

Okrúhly liatinový hrniec s ⌀ 10 cm od francúzskeho výrobcu Staub v čiernej farbe je spoľahlivým a nadčasovým pomocníkom na varenie polievok, dusenie mäsa a zeleniny, pečenie, prípravu rôznych gulášov, ragú a ďalších jedál z jedného hrnca. Príprava akéhokoľvek pokrmu v smaltovanom liatinovom hrnci typu "Cocotte" je nielen veľmi jednoduchá, ale jeho opakovaným používaním budú vaše jedlá stále chutnejšie!

Okrúhly hrniec Staub je neoceniteľným pomocníkom v kuchyni gazdiniek, vášnivých hobby kuchárov aj profesionálov. Krásny dizajn smaltovaného hrnca vytvára spojenie medzi sporákom a vaším stolom, takže pripravené pokrmy môžete efektne a štýlovo servírovať priamo z neho. Vďaka výbornej akumulácii tepla zostáva jedlo aj bez ďalšieho prihrievania dostatočne teplé dlhú dobu.

Smaltovaný vnútorný povrch je matne čierny a zaistí, že pokrmy sa počas prípravy takmer neprichytávajú. Robustná, dobre sediaca pokrievka s malými výstupkami na vnútornej strane umožňuje uzavrieť cirkuláciu pary. Potrebná vlhkosť, všetky vône a chuti zostávajú bezpečne vo vnútri hrnca aj počas dlhej doby pomalého varenia a dusenia. Hrnce Cocotte značky Staub udržia v priebehu varenia o 10 % viac vlhkosti oproti konkurenčným výrobkom! Doprajte svojmu pokrmu čas: práve vďaka pomalej príprave docielite lahodný a delikátny výsledok.

Francúzska značka Staub má pôvod v regióne Alsasko, ktorý je známy svojím kulinárskym umením a vynikajúcim jedlom pripravovaným z kvalitných surovín. V produktovom portfóliu sa nachádza široké spektrum riadu určeného pre zapálených amatérskych kuchárov aj profesionálov, ktorí vyhľadávajú autentickosť a osobné, emocionálne zážitky pri príprave tých najchutnejších pokrmov. Medzi najznámejšie produkty patria smaltované liatinové hrnce s pokrievkou typu "Cocotte" v pestrej palete farieb, veľkostí a tvarov, ale aj celý rad ďalších robustných liatinových kúskov, od panvíc cez pekáče po čajové kanvice.

V produktoch Staub sa snúbi tradičné remeselné spracovanie so špičkovými výrobnými technológiami. Vysokú kvalitu produktov oceňujú renomovaní reštauratéri a šéfkuchári po celom svete, a tak si môžete byť isti, že s riadom Staub vyčarujete aj vo vašej kuchyni tie najchutnejšie delikatesy.

KÓD VÝROBCA: 119 06 98

O značke Staub

Staub

Francúzska spoločnosť Staub vyrába od roku 1974 uznávaný liatinový riad, ktorý je známy po celom svete. Všetky typické produkty tejto značky sú nepriľnavá a mimoriadne odolné proti teplotným šokom, odreniu aj poškriabaniu. Aj preto sú také populárne medzi michelinskými kuchármi a v súčasnosti sa predávajú vo vyše 50 krajinách sveta.