WMF

Servírovacia lyžica dierkovaná Nuova

  • 15,60 €
  • na sklade 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM1291616040
Značka: WMF
Séria: WMF Nuova
Dizajnér: André Stocker
Farba / rozmery: d 25 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Dierkovaná servírovacia lyžica Nuova známa aj jako lyžica na zeleninu alebo zemiaky, je prirodzene nevyhnutnou pomôckou při servírovaní pokrmov. Používa sa na zeleninu, ryžu, zemiaky alebo rôzne druhy nákypov. Je väčšia než bežná lyžica. Jej hlava má tvar kruhu jako oválu, čo umožňuje jednoduchšie naberanie pokrmov. Dlhá rukoväť je potom výhodná na servírovanie pri stole.

Špeciálne príbory zo série Nuova z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® v leštenom vyhotovení vďaka svojmu premyslenému dizajnu uľahčujú každodenné činnosti, navyše sú krásne na pohľad. Čaro série Nuova tkvie v jej celistvosti a nadväznosti tvarov, jednotlivé kúsky príborov do seba dokonale zapadajú. Dizajnéri Jutta Keil a André Stocker ich obdarili atraktívnym a nadčasovým dizajnom, ktorý je vhodný ako na slávnostné príležitosti, tak aj na každodenné použitie.

Príbor je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Jedná sa o trvanlivý, nehrdzavejúci materiál, ktorý je odolný voči potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa ľahko čistí. Príbory je možné umývať v umývačke riadu..

KÓD VÝROBCA: 12.9161.6040

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.