Stojany na čajové sviečky

49 položiek celkom
Dekoračná misa ARENA 30 cm, strieborná, Philippi
€115,50
PHP123076
Lampáš CALMA 14 cm, svetlošedá, Blomus
€15,25
BM65432
Vešiak pre GRAVITY CANDLE lampáš, Höfats
€9,90
HO080201
Stojan na čajovú sviečku ACORN sada 2 ks, borovica, Eva Solo ES571378
Stvietnik na čajovú sviečku LUNA 13 cm, čierna, Philippi PHP190005
Stojan na čajovú sviečku URBANIA CHURCH biela, Kähler KHL691102
Svietnik na čajovú sviečku URBANIA CITY biela, Kähler KHL693521
Stojan na čajovú sviečku URBANIA MANOR biela, Kähler KHL691068
Svietnik NERO, dymové sklo, Blomus
€23,80 –7 %
€22
BM65969
Lampáš CALMA M 22,5 cm, svetlošedá, Blomus
€22,39
BM65444
Svietnik na čajovú sviečku 7 cm, číra, Lyngby LY201293
Olejová lampa LUCIE 17,5 cm, azúrová, Stelton
€41,60
SN4972
Stojan na čajovú sviečku ACORN sada 2 ks, ruža, Eva Solo ES571377
Olejová lampa LUCIE 17,5 cm, jantárová, Stelton
€41,60
SN4971
Svietnik na čajovú sviečku LINE 17 cm, limetka, Philippi PHP107011
Svietnik na čajovú sviečku CORRY 12 cm, Philippi PHP341004
Hore
Ďalšie produkty

Svietniky na čajové sviečky – pre dekoratívne osvetlenie vašej izby

Čo je držiak na čajovú sviečku?

Svietnik na čajovú sviečku je typ svietnika vyrobený špeciálne na umiestnenie čajovej sviečky. Čajové sviečky sú malé, guľovité sviečky. Svietniky na čajové sviečky sú dostupné v mnohých rôznych prevedeniach, rozmeroch a materiáloch, ako je sklo, kov, keramika a nehrdzavejúca oceľ.

Svietniky na čajové sviečky môžu byť obyčajné a jednoduché alebo precízne vyrobené a zdobené rôznymi akcentmi, ako sú drahokamy, korálky alebo vzory. V Kulina ponúkame dizajnové svietniky na čajové sviečky od známych značiek ako Philippi, Eva Soloa Blomus. Naše svietniky dodajú interiéru intímnu atmosféru a štipku skvelého dizajnu!

Svietniky na čajové sviečky sa často používajú ako ozdobné predmety, aby bol priestor príjemný a teplý. Môžu byť umiestnené na poličkách, stoloch alebo na akomkoľvek inom rovnom povrchu, aby poskytovali jemné, blikajúce svetlo danej oblasti. Svietniky na čajové sviečky sa dajú použiť aj na dodanie elegancie a krásy výzdobe počas špeciálnych udalostí alebo príležitostí, ako sú svadby, bankety alebo večierky.

Čajové sviečky možno použiť aj s niektorými lampášmi – najmä s tými, ktoré pripomínajú malé domčeky.

Kde môžem použiť svietniky na čajové sviečky?

Na vytvorenie teplej a príjemnej atmosféry okolo vášho domova môžete použiť držiaky na čajové sviečky. Nižšie sú uvedené niektoré typické oblasti, kde sa používajú držiaky na čajové sviečky:

  • Jedálenský stôl: K svojmu jedálenskému stolu môžete pridať držiaky na čajové sviečky, aby ste sa cítili príjemne a príjemne, keď jete a keď pozývate priateľov na večeru.
  • Obývacia izba: Stojany na čajové sviečky možno umiestniť aj na konferenčné stolíky, príručné stolíky alebo police, aby vášmu obytnému priestoru dodali teplú a príjemnú žiaru.
  • Okenný parapet: Na okenný parapet môžete umiestniť nejaké držiaky na čajové sviečky, aby bol váš dom pokojný a vyrovnaný, no držte ho ďalej od závesov.
  • Kúpeľňa: Svietniky na čajové sviečky sa dajú použiť na vytvorenie kúpeľnej atmosféry pri upokojujúcom kúpeli v kúpeľni.
  • Spálňa: Ak chcete vo svojej spálni vytvoriť pokojnú a romantickú atmosféru, umiestnite na komody alebo nočné stolíky držiaky na čajové sviečky.

Vo všeobecnosti môžete držiaky na čajové sviečky použiť v ktorejkoľvek miestnosti vášho domu, aby poskytli upokojujúcu, príjemnú žiaru, sú prispôsobivé a dajú sa použiť na vytvorenie mnohých nálad a prostredí.

Sú svietniky na čajové sviečky dobrý nápad na darček?

Stojany na čajové sviečky, rovnako ako všetky svietniky alebo sviečky, sú skvelými darčekmi. Krásnu vonnú sviečku môžete ponúknuť ako darček svojmu blízkemu alebo priateľovi, aby ste vyjadrili svoju vášeň a lásku.

Pri výbere darčeka si nezabudnite pozrieť našu ponuku sviečkových a večerných svietnikov, vonných sviečok a bytových difúzorov.