Spiegelau

Súprava 4 pohárov na nealkoholické nápoje Classic Bar

4 kusy v balení

 • 24,37 €
 • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: SP9000174
Značka: Spiegelau
Séria: Spiegelau Classic Bar
Farba / rozmery: V 285 ml, v 11,7 cm, Ø v najširšom mieste 7,1 cm
Materiál: krištáľ
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Séria Classic Bar zahŕňa poháre s jednoduchými, striedmymi líniami, ktoré sú vhodné na celý rad alkoholických aj nealkoholických nápojov. Na každú príležitosť nájdete tú správnu veľkosť a tvar pohára, ktoré môžete vďaka ich univerzálnosti kombinovať prakticky s akýmkoľvek štýlom. Poháre sú veľmi odolné vďaka špeciálnemu procesu výroby a použitiu trvanlivého skla. Mierne rozširujúce sa priame línie a silné, okrúhle dno nielen zvyšuje ich eleganciu, ale umožňuje ich stohovateľnosť a šetrí vám miesto pri skladovaní.

Či už citronáda s plátkami limetky alebo večerná tequilla s pomarančovou šťavou, v pohári Classic Bar krásne vynikne každý nápoj.

 • Pohár na nealkoholické nápoje Classic Bar
 • Pohár na "soft drinky" s objemom 285 ml
 • Vhodné na celý rad nápojov a príležitostí
 • Najmä na osviežujúce nealkoholické nápoje: vodu, džúsy, limonády a i.
 • Silné dno zaisťujúce stabilitu a dlhú životnosť pohára
 • Využitie v domácnosti aj v gastronómii
 • Žiarivé, priezračné krištáľové sklo
 • Zvýšená odolnosť proti rozbitiu
 • 100% bezpečné umývanie v umývačke riadu
 • Ohľaduplné k životnému prostrediu

Nemecká značka Spiegelau s takmer 500-ročnou tradíciou spracovania krištáľu ponúka pestrú paletu pohárov na víno, degustačné poháre, špeciálne poháre pre konkrétny typ liehovín či poháre na nealkoholické nápoje na každodenné použitie. Veľmi známa je však najmä svojimi jedinečnými pohármi na pivo. Sortiment zahŕňa aj niekoľko dekantérov, džbánikov a karáf.

Prvotriednu kvalitu pohárov Spiegelau zaručuje kombinácia výrobných postupov a technického know-how. Poháre sú extrémne odolné: nezávislé laboratórium garantuje, že aj po 1500 cykloch v umývačke riadu zostávajú bez škrabancov a poškodenia a nestrácajú lesk.

Dlhú životnosť a odolnosť pohárov proti rozbitiu z veľkej častí garantuje tzv. Platinum Glass proces. V priebehu výroby prechádza roztavené sklo poplatinovanými trubicami, vďaka čomu sú odstránené všetky nečistoty a nezrovnalosti. Výsledkom tejto relatívne nákladnej technológie sú poháre spojením elegancie, funkčnosti a trvanlivosti.

Všetky poháre Spiegelau sú vyrábané z bezolovnatého krištáľu so špeciálnym zložením, ktoré zaručuje dlhú trvanlivosť, odolnosť pri umývaní v umývačke riadu aj proti rozbitiu a tiež väčší lesk oproti pohárom vyrábaným z lacnejších variantov skla.

KÓD VÝROBCA: 9000174

O značke Spiegelau

Spiegelau

Spiegelau – The Class of Glass. Od výroby zrkadiel na kráľovský dvor po súčasnú produkciu štýlových a odolných pohárov. Značka Spiegelau už päť storočí spája umenie remeselnej práce bavorských sklárov s najnovšími inovatívnymi technológiami. Výsledkom sú tie najkvalitnejšie produkty z krištáľového skla na každodenné aj slávnostné použitie.