Kód: SP4400275
Značka: Spiegelau
Séria: Spiegelau Cocktail/Mixdrink
Farba / rozmery: V 270 ml, v 22 cm, Ø v najširšom mieste 7 cm
Materiál: krištáľ
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Či už túžite po vychladenom nahorkastom gine s tonikom uprostred žeravého letného dňa alebo oslavujete výročie so svojou drahou polovičkou a chystáte sa podávať šampanské s jahodami, poháre na koktaily a miešané nápoje z tradičných bavorských sklární Spiegelau váš nápoj pozdvihnú o úroveň vyššie. Rozmaznávajte sa kvalitnými nápojmi v krištáľovo priezračných pohároch bez výčitiek každý deň.

  • Poháre na Prosecco s objemom 270 ml
  • Svojím tvarom pripomína poháre typu tulipán na šampanské
  • Elegantný kalich na vysokej stopke
  • Špeciálne určené na obľúbené talianske víno Prosecco
  • Na podávanie čistého Prosecca i koktailov z neho
  • Bellini, Aperol Spritz, Mimosa a ďalší
  • Žiarivé, priezračné krištáľové sklo
  • Zvýšená odolnosť proti rozbitiu
  • 100% bezpečné umývanie v umývačke riadu
  • Ohľaduplné k životnému prostrediu

Prosecco, to je súčasne veľmi populárne talianske šumivé biele víno pochádzajúce z oblasti neďaleko Benátok. Vyrába sa z odrody Glera, ale môže obsahovať až 15 % iných odrôd. Vína Prosecco môžu byť buď tiché, mierne perlivé (frizzante) alebo šumivé (spumante) a väčšinou ido o vína suché - brut či extra brut.

Pravé Prosecco nesie dva typy označenia: Prosecco DOC (kontrolované označenie pôvodu), produkované v 9 provinciách v regiónoch Veneto a Friuli Venezia Giulia, a Prosecco Conegliano Valdobbiadene DOCG (kontrolovaný a garantovaný pôvod), prísnejšie definované, produkované výhradne v provincii Treviso medzi mestami Conegliano a Valdobbiadene.

Poháre na koktaily/miešané nápoje Spiegelau sú dostupné v pestrej škále variantov. Prajete si populárny koktailový pohár na stopke v štýle martini, jednoduchý pohár na long drink bez stopky alebo objemný balónový pohár v súčasnosti na toľko obľúbený gin s tonikom? Pre každú príležitosť nájdete ten správny tvar aj veľkosť. Poháre na koktaily a miešané drinky ocenia majitelia domácich barov i profesionáli vo svojich kaviarňach či reštauráciách.

Nemecká značka Spiegelau s takmer 500-ročnou tradíciou spracovania krištáľu ponúka pestrú paletu pohárov na víno, degustačné poháre, špeciálne poháre pre konkrétny typ liehovín či poháre na nealkoholické nápoje na každodenné použitie. Veľmi známa je však najmä svojimi jedinečnými pohármi na pivo. Sortiment zahŕňa aj niekoľko dekantérov, džbánikov a karáf.

Prvotriednu kvalitu pohárov Spiegelau zaručuje kombinácia výrobných postupov a technického know-how. Poháre sú extrémne odolné: nezávislé laboratórium garantuje, že aj po 1500 cykloch v umývačke riadu zostávajú bez škrabancov a poškodenia a nestrácajú lesk.

Dlhú životnosť a odolnosť pohárov proti rozbitiu z veľkej častí garantuje tzv. Platinum Glass proces. V priebehu výroby prechádza roztavené sklo poplatinovanými trubicami, vďaka čomu sú odstránené všetky nečistoty a nezrovnalosti. Výsledkom tejto relatívne nákladnej technológie sú poháre spojením elegancie, funkčnosti a trvanlivosti.

Všetky poháre Spiegelau sú vyrábané z bezolovnatého krištáľu so špeciálnym zložením, ktoré zaručuje dlhú trvanlivosť, odolnosť pri umývaní v umývačke riadu aj proti rozbitiu a tiež väčší lesk oproti pohárom vyrábaným z lacnejších variantov skla.

KÓD VÝROBCA: 4400275

O značke Spiegelau

Spiegelau

Spiegelau – The Class of Glass. Od výroby zrkadiel na kráľovský dvor po súčasnú produkciu štýlových a odolných pohárov. Značka Spiegelau už päť storočí spája umenie remeselnej práce bavorských sklárov s najnovšími inovatívnymi technológiami. Výsledkom sú tie najkvalitnejšie produkty z krištáľového skla na každodenné aj slávnostné použitie.