produkt sa už nepredáva

Súprava lyžičiek na long drink Nuova

6 kusov

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Lyžička na long drink Nuova je určená na miešanie nápojov vo vysokých pohároch. Je ideálna pre koktaily a latte macchiato. Rovnako tak dobre si s ňou však pochutnáte na jogurte alebo zmrzline, môžete ju ľahko použiť aj na naberanie marmelády.

Špeciálne príbory zo série Nuova z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® v leštenom prevedení vďaka svojmu premyslenému dizajnu uľahčujú každodenné činnosti, navyše sú krásne na pohľad. Kúzlo série Nuova tkvie v jej celistvosti a nadväznosti tvarov, jednotlivé kúsky príborov do seba dokonale zapadajú. Dizajnéri Jutta Keil a André Stocker ich obdarili atraktívnym a nadčasovým dizajnom, ktorý je vhodný na slávnostné príležitosti aj na každodenné použitie.

Príbor je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa ľahko čistí. Príbory je možné umývať v umývačke riadu.

KÓD: WM1291406046

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu