WMF

Súprava lyžičiek na müsli Nuova

2 kusy v balení

  • 10,20 €
  • na sklade 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

2x lyžička na müsli

Lyžička na müsli Nuova vám spríjemní začiatok nového dňa. Je trochu väčšia než lyžička na kávu, ale zároveň menšia než klasická polievková lyžica. Vpredu je viac zaokrúhlená, má hlbokú funkčnú časť a vďaka dlhšej rukoväti sa vám nepošmykne dovnútra misky. Jednoducho lyžička príjemná do vašej ruky aj úst, dokonale vhodná na podávanie cereálií s mliekom či jogurtom.

Špeciálne príbory zo série Nuova z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® v leštenom vyhotovení zjednodušujú vďaka svojmu premyslenému dizajnu každodenné činnosti, navyše sú krásne na pohľad. Čaro série Nuova tkvie v jej celistvosti a náväznosti tvarov, jednotlivé kúsky príborov do seba dokonale zapadajú. Dizajnéri Jutta Keil a André Stocker ich vyzdobili atraktivnym a nadčasovým dizajnom, ktorý je vhodný ako na slávnostné príležitosti, tak na každodenné použitie.

Príbor je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí. Príbory je možné umývať v umývačke riadu.

KÓD VÝROBCA: 12.9192.6042

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Kód: WM1291926042
Značka: WMF
Séria: WMF Nuova
Dizajnér: Jutta Keil
Farba / rozmery: d 16,5 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu