produkt sa už nepredáva

Súprava lyžičiek na müsli Nuova

2 kusy v balení

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

2x lyžička na müsli

Lyžička na müsli Nuova vám spríjemní začiatok nového dňa. Je trochu väčšia než lyžička na kávu, ale zároveň menšia než klasická polievková lyžica. Vpredu je viac zaokrúhlená, má hlbokú funkčnú časť a vďaka dlhšej rukoväti sa vám nepošmykne dovnútra misky. Jednoducho lyžička príjemná do vašej ruky aj úst, dokonale vhodná na podávanie cereálií s mliekom či jogurtom.

Špeciálne príbory zo série Nuova z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® v leštenom vyhotovení zjednodušujú vďaka svojmu premyslenému dizajnu každodenné činnosti, navyše sú krásne na pohľad. Čaro série Nuova tkvie v jej celistvosti a náväznosti tvarov, jednotlivé kúsky príborov do seba dokonale zapadajú. Dizajnéri Jutta Keil a André Stocker ich vyzdobili atraktivnym a nadčasovým dizajnom, ktorý je vhodný ako na slávnostné príležitosti, tak na každodenné použitie.

Príbor je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí. Príbory je možné umývať v umývačke riadu.

KÓD: WM1291926042

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu