WMF

Súprava steakových nožov Nuova

  • 39,00 €
  • na sklade 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

6x steakový nôž

Súprava steakových nožov Nuova s vrúbkovanou čepeľou si hravo poradí s grilovaným mäsom. Ideálna aj ako darček priateľom.

Špeciálne príbory zo série Nuova z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® v leštenom prevedení vďaka svojmu premyslenému dizajnu uľahčujú každodenné činnosti, navyše sú krásne na pohľad. Kúzlo série Nuova tkvie v jej celistvosti a nadväznosti tvarov, jednotlivé kúsky príborov do seba dokonale zapadajú. Dizajnéri Jutta Keil a André Stocker ich obdarili atraktívnym a nadčasovým dizajnom, ktorý je vhodný na slávnostné príležitosti aj na každodenné použitie.

Príbor je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa ľahko čistí. Príbory je možné umývať v umývačke riadu.

KÓD VÝROBCA: 12.9171.6046

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Kód: WM1291716046
Značka: WMF
Séria: WMF Nuova
Dizajnér: Jutta Keil
Farba / rozmery: d 23 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu