Akcia
-27 %

WMF

Súprava tortových pomôcok Nuova

  • 21,99 € 15,99 €
  • na sklade 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

1x nôž na tortu, 1x lopatka na tortu

Súprava tortových pomôcok Nuova je to pravé na servírovanie toriet a zákuskov.

Súprava tortových pomôcok Nuova WMF obsahuje:

  • Nôž na tortu na krájanie a následné servírovanie kúskov torty alebo koláča.
  • Lopatka na tortu na servírovanie toriet a koláčov

S lopatkou na tortu môžete ľahko servírovať aj pizzu, lasagne alebo paštétu. Vďaka trojuholníkovitému tvaru je zvlášť vhodná na servírovanie malých aj veľkých kúskov torty.

Špeciálne príbory zo série Nuova z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® v leštenom prevedení vďaka svojmu premyslenému dizajnu uľahčujú každodenné činnosti, navyše sú krásne na pohľad. Kúzlo série Nuova tkvie v jej celistvosti a nadväznosti tvarov, jednotlivé kúsky príborov do seba dokonale zapadajú. Dizajnéri Jutta Keil a André Stocker ich obdarili atraktívnym a nadčasovým dizajnom, ktorý je vhodný na slávnostné príležitosti aj na každodenné použitie.

Príbor je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa ľahko čistí. Príbory je možné umývať v umývačke riadu.

KÓD VÝROBCA: 12.9151.6040

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Kód: WM1291516040
Značka: WMF
Séria: WMF Nuova
Dizajnér: Jutta Keil
Farba / rozmery: nôž: d celková 29 cm, čepeľ 16 cm, lopatka: d celková 23 cm, čepeľ 12 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu