Akcia
-25 %

produkt sa už nepredáva

Univerzálne kuchynské kliešte Nuova

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Univerzálne kuchynské kliešte Nuova sú vyrobené z leštenej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Tento multifunkčný pomocník slúži na servírovanie hranoliek, cestovín, špargle, šalátu, rýb, zeleniny alebo dokonca ako kliešte na pečenie či gril. Ľahko sa čistí. Možno ich umývať v umývačke riadu.

Špeciálne príbory zo série Nuova z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® v leštenom prevedení vďaka svojmu premyslenému dizajnu uľahčujú každodenné činnosti, navyše sú krásne na pohľad. Kúzlo série Nuova tkvie v jej celistvosti a nadväznosti tvarov, jednotlivé kúsky príborov do seba dokonale zapadajú. Dizajnéri Jutta Keil a André Stocker ich obdarili atraktívnym a nadčasovým dizajnom, ktorý je vhodný na slávnostné príležitosti aj na každodenné použitie.

Príbor je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa ľahko čistí. Príbory je možné umývať v umývačke riadu.

KÓD: WM1297326040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu